Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Helyes a logikám? :D

Helyes a logikám? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mostani reggeli programom:


-Ébredés után egy óra intenziv kondi

-Utánna kb 30-40 futás

-Reggeli


Én szerintem a kondizással felhasználom azt az energiát ami az izmaimban, véremben van, és logikusan is hangzik h utánna akkor a futással hamarabb kezd el égni a zsir. És csak majd utánna reggelizem. Ez logikusan hangzik, de a valóságban is igy van?


Hatása igyis úgyis van, csak kiváncsi vagyok jó e a sorrend :) Köszi a válaszokat!


2010. márc. 3. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat 30-40 perc akart az lenni..
2010. márc. 3. 11:54
 2/6 anonim ***** válasza:

igazábol ez igy jo de mindegy hogy edzés elött vagy után eszel csak jollakottan rosszabb futni:)

csak igy tovább sok sikert! :)

2010. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hm.. akkor még filózom a sorrenden, vagy ahogy éppenséggel jönni fog :)
2010. márc. 3. 12:04
 4/6 anonim válasza:
utána
2010. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utána egyél és legyen benne sok fehérje, pl: tej, sajt, tojás, esetleg husi, de ne felvágott, vagy virsli hanem mondjuk a tegnap esti csirkemell maradványt szeleteld bele saliba. Bár szerintem egy ilyen intenzív edzést célszerűbb délutánra vagy kora estére beiktatni, mint reggelre. És csak minden második nap, hogy tudjanak regenerálódni az izmaid, különben hamar kimerülsz, fáradt, levert és ingerült leszel. Bár biztos jó kondiban vagy, ha ezt végig tudod csinálni.
2010. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó neked is köszi :) Megfogadom a fehérje bevitelt.. igaz az kell az izmoknak.


Azért maradt reggelre mert 10 körül kezdek neki melózni s 7-8 fele végzek fáradtan, akkor még ugyan nem birnám. Szerintem.


A napok meg igy vannak: Hétfő, Kedd, Csüt, Péntek

2010. márc. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!