Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, a férfiak, akik felnőttk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, a férfiak, akik felnőttként is szűzek, miért nem mennek el fizetős lányhoz?

Figyelt kérdés
Én 21 éves koromig az voltam, és nem bírtam tovább. Talán ez ahhoz képest "korán", de nem bírtam ki. Akik nem mentek el, azok miért nem tették?

2015. máj. 21. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem csak baszni akarnak. Te se lettél több, hogy megmártottad a kukidat.
2015. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem merem őket felhívni.
2015. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Megoldom inkább saját erőből. Ilyen mélyre nem akarok süllyedni.
2015. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 21 éves vagyok. Én is gondoltam már erre, de aztán mindig eszembe jut, hogy ez a lépés részemről amolyan aláírása lenne annak, hogy "igen, én egy reménytelen eset vagyok a nőknél és nekem már csak ez maradt".

De én még hiszek magamban és nem akarom feladni. Egyenlőre próbálom megőrizni a büszkeségem.

2015. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy kérdező! Most több vagy mint voltál?
2015. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ha egyszer lesz egy barátnőd,akkor mit fogsz neki mondani,azt hogy egy hivatásossal veszítetted el?Vagy hazudsz egyből a kapcsolat elején?
2015. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Már megtettem. :) Meguntam a várakozást az első igazi nőre, akit megajándékozhattam volna vele. Különben sincs értékelve, sőt, a nők szerint minél idősebb egy férfi, annál furcsább, ha még szűz. Habár nekem nem prostituált vette el 31 évesen, hanem egy fiatal kiscsaj, de azóta többször is jártam fizetősnél. Igaz, hogy elherdáltam a szüzességemet, de legalább lett tapasztalatom.
2015. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnék egy profi csajt szívesen, de ha fizetnék érte leértékelném saját magam!

És egyébként is még csak 61 vagyok, és még akad akivel szeretkezni tudjak, akkor minek kellene nekem (fizetős)?

Arra ott az autópálya, hogy forduljanak fel!

2015. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy rogton letamadtok. Nem, nem gondolom magamat tobbnek ettol, de egesz egyszeruen mar muszaj volt. Folyamatosan csak errol almodtam, es vagytam mar arra, hogy vegre valakit megerinthessek, es o is engem. Es ha hazudok egy olyan dologrol, amit senki sem tud rajtam kivul, akkor mi valtozik? Senki sem olyan szent, hogy nem hazudik egesz elete folyaman vmirol. Es ha vki vegre tiszta szivebol szerelmes lesz belem, es oszinten elfogadja a multamat, miert haragudna ram a jelenben? Es nem is az elso randin emlitenem.. azok, akik ilyenert szakitanak, azok nem szerelmesek igazan sztem. + a ferfiak 80%-a fizet elete folyaman legalabb egyszer kalandot.. szoval nem sok az eselye annak, h mondjuk vkinek a parja nem probalja vmikor..

A normalis valalszoloknak koszonom, ha irtok meg, nektek is koszonom! :)

2015. máj. 21. 22:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen én is sokszor gondoltam rá,meg is volt minden hozzá.Emlékszem mennyire frusztrált,és ideges is voltam emiatt is.Aztán valahogy sosem jutottam el odáig.

Rá 1-2 hónapra adtam fel az egész nő ügyet,azóta nem érdekelnek a nők,csináljanak amit akarnak.Jómagam úgysem kellek nekik,ez az előző sok év tapasztalata.

Írhatnám azt is,hogy minek fussak olyan szekér után,ami nem vesz fel.És a szekér az a nők jelen esetben.

Azóta meglepően jól bírom a dolgokat,sokkal kiegyensúlyozottabb lettem,mivel nem parázok a dolgokon.Például hogy jajj miért nem tetszem most annak a lánynak,miért néz vajon az a lány,mert csúnya vagyok? stb.

Mostanában már rájuk sem nézek a nőkre,mert nincs értelme,minek kísértsem magam,ha úgysem vagyok hozzá elég jóképűnek született,és tudom úgyis a végét?

2015. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!