Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz a férfi egy nőt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz a férfi egy nőt ha elmondása szerint nem birja a nőt akkor ha alkalma van miért nézi mégis?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a nőnek ugyan rossz a személyisége, de attól még a segge meg a melle jó
2015. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
ilyen nekem is van. Munkahelyen vannak olyanok, akiket rühellek, de ha a közelembe kerülnek, akkor figyelem őket (nem feltűnően, de a figyelmem középpontjában vannak). Azért van, mert olyan szinten irritálnak, hogy magam se tudom megérteni, hogy miért és ha a közelembe kerülnek, akkor valami késztetést érzek arra, hogy figyeljem őket, hogy tényleg olyan rossz emberek-e, tényleg annyira idegesítőek-e, mint gondolom. Ez ilyen önigazolás féle, vagy nem is tudom... Ez nálam csak azoknál van így, akiket tényleg, zsigerből utálok, akik eszméletlenül irritálnak. Aki viszont csak kicsit taszít, azzal semennyire nem foglalkozok, rá se nézek.
2015. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Külsőleg biztos tetszik neki, az meg egyáltalán nem biztos h nem bírja.
2015. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert te így magyarázod magadnak.
2015. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!