Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegen hajszál miatt gyanakodj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen hajszál miatt gyanakodjak a páromra?

Figyelt kérdés

Ma szex után találtam egy szőke hajszálat a párom felsőtestén. Nekem sötétbarna hajam van. Mégis hogy a tökbe kerülhetett az oda? Komolyan, bízok benne, de ez azért már érdekesebb a kelleténél.

Kérdőre vonnátok?


2015. máj. 22. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van a barátod családjában szőke hajú emberke?

Csak azért kérdezem, mert így akár mosáskor is megtörténhetett az, hogy a gépben belekeveredett egy hajszál az ő ruhájába és ez maradhatott ott a felsőtestén mikor levetkőzött.

2015. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A pulcsi alat vot vagy fölötte?
2015. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs szőke hajú a családban.

A pólója alatt volt.

2015. máj. 22. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezzel idegesít a barátnőm is............. Pedig nem csalom meg. Csak a törölközőröl kerül oda valahogy.
2015. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Attól is függ, milyen viszonyban vagytok, viccesen vagy komolyan. Azért a balhét ne verd ki rögtön, hátha meg tudja magyarázni. :)
2015. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A szőke haj hullik általában. (Legalábbis az enyém). Gyakorlatilag egy tanuló autóban (vezetni tanulok) alkalmanként hagyok vagy két szőke hajszálat. Semeddig nem tart valakinek összeszednie aki sose látott engem, a ruhájával.

A felsőtestére pedig akárhogy kerülhetett róla, akár póló alá is. A másik dolog pedig hogy bárki hagytatott mondjuk a nappali ülőgarnitúráján egy hajszálat, ha csak ledobta a felsőjét oda (mint a pasik általában kifordítva) akkor miután visszavette rajta is maradhatott. De lehet még millió verziót kreálni rá, szerintem nem kell kérdőre vonni. Ha nagyon zavar meg tudod kérdezni de szerintem felesleges, ha titkolni valója lenne azt máshonnan vennéd észre, nem egy hajszálból. Hanem pl nem szexelne veled vagy legalábbis nem lenne hozzá a szokásos kedve.

2015. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, egyet értek utolsó, de azért a kis ördög ott lakozik mindenkiben. :)
2015. máj. 22. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én néha a seggemben találom a saját hajamat. :D Nem hiszem hogy gyanakodnod kéne
2015. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, besírtam. XD
2015. máj. 22. 17:15
 10/11 anonim ***** válasza:
16%

Biztos félrekefél.


Dobd ki jobban jársz!

2015. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!