Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akkor még ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor még ne legyen szex?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és nagyon kívánom már... fogamzásgátlót nem szedhetek hormongondok miatt. a baj csak az hogy rettegek a teherbeeséstől.. védekeznénk gumival de még így is.. közben meg nagyon szeretném már
2015. máj. 23. 11:27
 1/7 anonim válasza:
gumi
2015. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd csináld, nem valószínű hogy a gumi kiszakad, de tudod kockázat nélkül nincs örömszerzés :D
2015. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rettegsz tőle, akkor inkább ne. Tudom, milyen érzés, mert én is ilyen vagyok.
2015. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló mikor leszel apa? :D Védekezés nélkül? :D Ugye tudod hogy akkor simán teherbe eshet a barátnőd?
2015. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

gumival is biztonságos, ha az ember jól használja és odafigyel, hogy véletlenül nem lyukadt-e ki

de arra meg nagyon kicsi az esély és ha észreveszitek, még ott az eseményutáni

szóval ne izgulj, az is biztonságos

2015. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, csak a 3-asra ne hallgass!!! Nekik valoszinu makjuk van, mert a lanynak esetleg pco-ja lehet es ezert nem esik teherbe, de sose lehet tudni, mikor sikerul be... Ne hallgass ra, mert akkor par honap mulva meg azt fogod kiirni, hogy 18 vagy es terhes, mit kezdj a babaval!!

Gumival csinaljatok. Es probalj meg ne stresszelni ezen, mert ha ilyen fiatalon belebeszeled magadba, hogy a szex egy vegtelenul veszelyes dolog, akkor soha nem fog neked oromet szerezni a dolog, mindig rettegni fogsz!

Egyebkent pedig buszke lehetsz magadra, hogy 18 vagy es meg "csak" most kezded a dolgot! Manapsag mar ritka az ilyen erkolcsos lany!

2015. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a "Felnőtt párkapcsolatok" téma alatt fut? :O hűha..
2015. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!