Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fontos, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fontos, hogy egy fiúnak legyen humora?

Figyelt kérdés
Van humorérzékem, de nem sokat humorizálok. Általában az irónia (nem szarkazmus) jellemző rám, de azt meg nagyon sok lány nem érti (lehet rosszul csinálom), úgyhogy egy ideje azt sem csinálom.

2015. márc. 30. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem olyan beteg, sötét, állat humorom van, hogy nem bírják a lányok.
2015. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Vagy rosszul csinálod, VAGY rossz körökben mozogsz.:)

Amúgy persze, a humor kétségtelenül fontos. Én egyenesen a humoromnak és jó beszélőkémnek köszönhetem, hogy szeretnek a lányok, mivel alkatilag egy rakás sz.@r vagyok.:D

2015. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fontos, ha más nem olvasgass vicckönyvet.
2015. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%

Az irónia az értelem egyik jellemzője... ...és az értelmes pasik eleve hátrányból indulnak a nőknél... :-)


A humorhoz csak hülye duma kell, és általában egy nőnek tökmindegy mit mondasz, ha megtoldod egy mosollyal, úgyis nevetni fog, mégha nem is vicces, akkor is... :-)


(persze ahhoz kell, hogy tetszél neki)

2015. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Nálam pont az irónia és a szarkazmus, valamint a morbid humor a nyerő. De ízlések és pofonok. A vicckönyvekben olvasott szarokkal, amit már előtted is hallhatott már 20x, nem fogsz semmire menni.
2015. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem az a fontos, hogy egy srác humoros legyen, hanem hogy a csajszi tudja értékelni a srácot, bármilyen is legyen.
2015. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem ez számít.:/
2015. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Fontos. Van egy-két ismerősöm, akik kinézetileg, hát, hogy mondjam elég rusnyák még is karizmával és humorral tudtak szerezni nagyon szép lányokat is. S van egy srác, kicsit duci az arca tiszta pattanás, s külsőleg egyáltalán nem jön be, de odavagyok a humoráért és a gondolkodásmódjáért. Ő is ironizál, intelligensen még is viccesen és emiatt mióta megismertem fontos nekem, hogy a közelébe legyek, ahogy az is mit gondol.

A humor mindig fontos, de lánytól függ mennyire. Van aki akkor röhög ha mindenki más is, s olyan is van, aki nehezen nevet, s csak az iróniára fogékony.

Mindenesetre számomra elképzelhetetlen, hogy a partneremnek ne legyen humora.

17/L

2015. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem kell neked mindig vicceskedni, meg vicceket mesélni.

A lényeg, hogy lehessen veled nevetni mindenfélén. Ne legyél fapofa. Nekem ezt jelenti a van humora.

Az iróniához meg kell egyfajta értelmi szint, hogy tudják értelmezni. Talán nem magadhoz valóknál próbálkoztál.

2015. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Ezen sokan besértődnének szerintem humoros.

[link]

:D


N

2015. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!