Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak megijednek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak megijednek egy olyan nőtől aki tudja mit akar, vannak céljai, megfontolt és intelligens?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%

Nem ijedek meg tőle, de nincs értelme kapcsolatba lépni egy ilyen nővel.

Ha tudja mit akar és megfontolt akkor csak azért akarna kapcsolatban lenne valakivel, hogy neki jobb legyen.

2015. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, sőt inkább imponáló! Van kedved beszélgetni?
2015. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Csak az életképtelen, hátrányos helyzetben lévő, komplexusos férfiaknak van bajuk egy ilyen nővel.
2015. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

"csak azért akarna kapcsolatban lenne valakivel, hogy neki jobb legyen"


Van olyan ember, aki azert akar kapcsolatot, mert rosszat akar maganak ? :DDD


Hat apam. Inkabb csondbe maradtal volna, mert most nagyon nem jott ossze a "nő-oltásod"...

2015. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze ilyen csajom volt! pár évig! :)
2015. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Van olyan férfi, aki megijed ettől, de ő nem is való egy ilyen nőhöz.

Én is ilyen vagyok és bármilyen meglepő is számomra nem attól boldog egy párkapcsolat, hogy én boldog vagyok benne, hanem attól, hogy mindketten azok vagyunk!

2015. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Amelyik férfi fél, hogy alulmarad a nő mellett, és elég hiú ahhoz, hogy úgy gondolja, hogy ez a férfiasságát veszélyezteti. Ilyenekkel viszont úgysincs sok értelme leállni.

Ilyen nő mellé olyan férfi kell, aki tudja mit akar, vannak céljai, megfontolt és intelligens. Ilyen egyszerű :)

2015. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem, én kifejezetten szeretem az ilyen nőket.


Az a baj, hogy a legtöbb, magát intelligensnek képzelő csaj igazából rohadt buta. Nem, attól, hogy elvégzel egy kamu főiskolát és egy multinál vagy egy ssc-nél exceleket töltögetsz ki nem leszel sem intelligens sem céltudatos.

2015. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A normális,rendes férfiakat ez nem irritálná,inkább előnyt jelent.
2015. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%

4#

Nem, de tudod van olyan aki azért akar kapcsolatot mert szereti a másikat és nem azért, hogy jobb helyzetbe kerüljön.


A kérdésben leírt jellemzés jobban ráillik egy ilyen tipikus Businesswoman-re mint egy átlagos lányra.

De felőlem az jön össze ilyennel aki akar, de utána ne nyavalyogjon azért, hogy el van nyomva és nem dönthet semmiben sem mert az asszony eldönti és, ha nem tetszik akkor lehet másfelé menni...

2015. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!