Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy intelligen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy intelligens, okos, kedves, átlagos testalkatú pasit aki komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés

Nem szeretem azokat a pasikat, akik magamutogatóak, csomó pénzt elköltenek magukra, vagy bulikra.

Én komoly kapcsolatot szeretnék, komoly tervekkel.

Normális pasit, aki dolgozik, nem érdekel hogy keveset keres, az sem hogy esetleg nem tud sokat félretenni, de nagyon fontos hogy család centrikus legyen és hűséges típus. 25-30 közötti. Hol keressek?

Hová járnak az ilyen emberek? Vagy hol ismerkednek?



2012. ápr. 10. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Adjatok nekem is tippeket.Köszi.22L
2012. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezek az emberek leginkább csak a munkahelyükön vannak. Esetleg könyvtárban, múzeumban találkozhatsz intelligens és értelmes pasikkal is.


Talán társkeresőn is vannak normális emberek, ha leírod, hogy milyen társat keresel, akkor lehet, hogy nem ír rád minden idióta.

2012. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Ezt itt nem fogod tudni megtalálni...

Vagy kifogod, vagy melléfogsz...

Nézz körül rendesen a környezetedben, hátha van valaki, bár túl tökéletesre ne akarj, hibátlan ember nem létezik.


egy kis vicc: egykor én is azt hittem hibátlan vagyok, de sajnos nem... rá kellett jönnöm belőlem is hiányzik a hiba : D

:)

Na szóval, hibátlan ember nem létezik:) Aki azt mondja az hazudik

2012. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Holnap reggel fél 10, Debrecen, Bem tér, de ott legyél, át ne csessz.
2012. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tahó emberekre nem vagyok kíváncsi, bocsi.
2012. ápr. 10. 21:30
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Férfi vagyok de számtalan ismerősöm aki ennek megfelel egy gyökér nő karjai közt landolva megy tönkre.

Ezt nem értem, amig valaki ilyenre vágyik , addig mások tönkre vágják. Én is ilyen volta, de a gyökérnek nincs a homlokára írva, hogy hülye vagyok, sőtt meglapul . igazi énje évek mulva jön elő.

2012. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ne màr lànyok... Nem hiszem el, hogy nincs a közelben valami normális pasi? Nem csak'elit' helyeken vannak normális pasik/csajok. Lehet ők is ràtok vàrnak. Egymásra vártok :-)
2012. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha magamból indulok ki, akkor nem sok Férfi akar ilyen maradni. Én 22 vagyok és folyamatosan a barátzónába voltam tolva, pont azért mert kedves voltam... Igaz egy szavam sem lehetne, mert volt már nem egy kapcsolatom, de mégis, akit el tudtam volna képzelni a gyermekeim anyjaként, a pénz miatt hagyott el.


Egyszóval megalázónak éreztem sokáig mindent. Jelenleg ott tartok, hogy semmi idöm ismerkedni, mert 2 munkahelyem van, iskolába járok, szabadidömben pedig sportolok, hogy makulátlan legyek.

Abszolut nem akartam ilyen lenni, de azt érzem, hogy ez az egész csak húz lefelé.

Hát ilyen ez.

2012. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én meg egy csomó időt, 6 évet elpazaroltam egy férfira. 3 évig hitegettem magam hogy biztos meg fog változni, de tényleg csak egyre rosszabb lett.

Én is suliba járok, és dolgozok is.

Kár volt miatta kimaradom csomó mindenből, már bánom kicsit. De még nem vagyok elkésve, 23 leszek :)

És nem a kor számít, hanem hogy az ember jól érezze magát. :)

2012. ápr. 10. 22:07
 10/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek általában dolgozni járnak, alkalmanként összejönnek a barátaikkal beszélgetni. Elegük van már a sok buliból és a bulikban az üres nőkből. Főleg autóval közlekednek.

Magam részéről kirándulni szoktam, kerékpározni és futni.

Úgy gondolom, ha keresel, akkor a legjobb, ha a férfi hobbik és a sportoló helyek körül nézel körbe. Kondi termek, teljesítménytúrák.

Véleményem szerint minden ember alapjában véve családcentrikus, persze ott van kisebb nagyobb mértékben a kikapcsolódásra is a vágy, vagy a hódításra. Ha egy férfinak felkeltetted az érdeklődését már a nő ügyességén, és persze természetén is múlik, hogy melyik énünket hozza elő belőlünk.

2012. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!