Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak általában tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak általában tényleg smink nélkül jobban tetszik a barátnőjük?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon értelmetlen kérdés.


Hülyét kapnék ha a csajom annyira nem lenne magabiztos h smink nélkül ki se merne lépni az utcára. De ha elmegyünk bulizni stb akkor feltesz sminket és ez nekem nagyon tetszik. Nem azt mondom h jobban tetszik mert ez tök relatív.

Most ha megkérdezik tőled - miben tetszik jobban a barátnőd falatnyi feszülős ruciban vagy szexi fehérneműben vagy egy otthoni kinyűtt tréningruhában mit mondasz? Nyilván mindegyikben tetszik és szexi. Csak mindegyiknek megvan a ehyle. A megszállott természetességpárti konzervatívok persze biztos azt mondják, h kinyűtt tréningruhában...


Ha sminkel a abarátnőm akkor tényleg magabiztosabb lesz, jobb lesz a kisugárzása, nőiesebb lesz, stb. Ezen kár is bármit tagadni a lányok 90%-ra ez így hat. És bizony, ha jó lesz a kisugárzása, ez nekem is jobb.


Hozzátenném azért, h férfiak nagyrészéneka véleményét sztem ne vedd komolyan ebben a témában. Legtöbbünk meg se tudja különböztetnia natúr sminket a sminkteleneségtől, és a műkörmöt se veszi észre, amíg nem 10 centis, és vörös. Én azért észreveszem a sminket a lányokon, de nekem nincs is bajom vele...


Szóval a legfőbb h magadnak tetsszél, ha sminkben akkor sminkelj, ha nem akarsz akkor ne, a barátod meg fogajon el úgy, ez a normális hozzááállás sztem! Persze sok bunkó van aki ráerőlteti a véleményét a csajokra, ha ebben a dolgoban akkor majd másban is rád fogja, szóval ha ilyet láttok, akkor tipli!

2015. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

igen.

én azt akarom,hogy természetes valójában tetszen,ne akkor amikor már "készvan" mert az baromi illuzió romboló,mert úgysem lesz mindig a festésre energiája,ideje,vagy csak úgy kimarad és akkor szembejön egy szörny aki megakar enni,meg cuppog felém...brr

2015. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 PRINCE Gabor válasza:
Egyáltalán nem. Azért mondja ezt egy férfi mert nem akar megbántani. Én szoktam szólni a barátnőmnek, hogy sminkeljen, ha véletlen elfelejti, mert a smink mindenkit szebbé tesz. 19/F
2020. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!