Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! (25 év körüliek) Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (25 év körüliek) Hogy tetszenek/tetszik jobban a lányok/barátnőtök, sminkben vagy smink nélkül?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a sminkről? Zavar titeket?
2013. nov. 21. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Smink nélkül.
2013. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Furcsán nézne ki sminkkel az,ami nincs.:D
2013. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de anélkül jobban tetszett. :))
2013. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Smink nélkül.

Zavarni nem zavar, de szeretem, ha nincs kifestve. Valahogy édesebb.

2013. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én csak 22/F Nekem tetszik a barátnőm smink-nélkül szokott lenni amikor találkozunk :)
2013. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem voltam erős smink meg gyenge smink párti sem. Természetes mindig jobb. De ritkán, ha halloween van vagy akármilyen jelmezes buli is, nyugodtan kikenheti magát. Buli után meg én kenem ki őt! :D
2013. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, mert az én barátnőm nem sminkel erősen. Alapból cicás szeme van, azt szokta csak kiemelni. Mindenhogy tetszik, kisminkelve szexi vadmacska, smink nélkül aranyos kölyökmacsek feje van.
2013. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem smink nélkül és sminkben is nagyon tetszik a barátnőm. Pont ugyanannyira :D

Nem zavar egyáltalán, mivel nagyon ügyesen tud sminkelni. Mindig meg is dícsérem inkább. Alkalomfüggő persze, otthon ne sminkelje magát, mert gyönyörű és kedves arca van. De cicás (?) szemekkel, piros rúzzsal, meg szépen felöltözve meg nagyon dögös tud lenni, beindít :D


23/F

2013. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na az utolsó megmondta a lényeget! Ha egy nő nem szebb a sminkkel,akkor valószínűleg rosszul sminkel. Persze hogy a "természetes" tetszik jobban,mikor csak az agyonmaszkolt vagy öregasszonyos erős sminket látjátok a nők 80 százalékán.

Akinek a nője tud sminkelni,az tetszik a pasinak sminkben és anélkül is.

A barátom szereti ha szépen ki vagyok sminkelve,mindig megdicsér érte,meg hát ez is a munkám,szóval gáz is lenne ha elrontanám :D

Smink nélkül is ugyanúgy szépnek tart,de a smink az ünnepélyesebb,dögösebb. Néha kell az is.

A természetesség híveinek pedig:

[link]

2018. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!