Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy az evolúció a férfit eldobhatóra, feláldozhatóra tervezte?

Figyelt kérdés

- Több fiú születik, mint lány, később érnek meg agyilag, de korábban is halnak meg, míg a nők tovább élnek.


- Izomzatuk, testfelépítésük is úgy van megtervezve, hogy neki kellett vadásznia és nyugodtan megölheti egy vad, van még belőle csomó másik. Háborúkban is nyugodtan őket lehetett beküldeni a húsdarálóba, mert marad belőlük sok.


- Ha van 15 nő és 3 férfi, akkor nem hal ki az adott törzs. Ha 15 férfire jut 3 nő, akkor az törzs gyakorlatilag kihalt.


- Mindig a férfinak kell bizonygatnia, neki kell elkápráztatni a nőt, a nő pedig csak egy szűrőként funkcionál. A maradék "felesleg" pedig akár meg is dögölhet. Nincs olyan, hogy két fél csak úgy egyből kölcsönösen megtetszik egymásnak és nincs az, hogy minden férfinak jut pár, mivel fiatalabb korosztályban több születik belőlük.


- Erősebben elítéli, kirekeszti a társadalom azt, aki nem "férfiként" viselkedik. Nem szabad érzelmeket kimutatnia, mert különben gyengének veszik, valamint elvárják tőle, hogy határozott legyen egy olyan területen is, ami adott szituációban más számára is bizonytalan lenne.


Az én véleményem? Nagyon elegem van a "megfelelési kényszerből" olyan embereknek, aki idegenek és kb lábtörlőnek érzem magam. Szívesebben születtem volna nőnek, mert ők legalább illatosak, szebben néznék ki, mint én most férfiként, kellemesebb hangjuk van és csak úgy elvannak és léteznek, nincs elvárás feléjük a társadalom részéről. Átoperálni nem fogom azért magam, majd megvárom míg megdöglök aztán hátha újjászületek.


Bármilyen választ várok, még ellenérveket is, hátha megváltozna a világnézetem pozitív irányba.


2015. máj. 25. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Én is férfi vagyok de sokkal szívesebben születtem volna nőnek, legalábbis a nyugati világban. Sokkal könnyebben boldogulnak az életben (csak a lábukat kell széttenni), lassan már minden jó pozícióban nők vannak.

A mai fiatal fiúk már egyáltalán nem nevezhetők férfinek, inkább valami genetikai hulladéknak, a legtöbbje azt sem tudja milyen nemhez tartozik míg a nők egyre magabiztosabbá válnak és egyre célratörőbbek lesznek.

2015. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Na jó.. ez a kérdés majdnem megmosolyogtatott.
2015. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Interferencia ***** válasza:
66%
Nem vagy normális. Amúgy ha szigorúan nézzük, a nő csak keltetőgép, a férfiból meg csak a magja értékes. De nem véletlenül hoztunk létre a társadalmat, így kicsit azért színesebb az élet.
2015. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy normális.
2015. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Miért is az a végkövetkeztetés hogy jobb a nőknek? A nőknek se jobb, van bőven köztünk is aki nem talál magának pasit, vannak akik éveket várnak amíg a pasi megkéri őket, ha meg netán terhes lesz a pasi rögtön lelép. Értem én hogy nem igazságos, mert nekünk mások a problémáink mint nektek, de nem csak nektek szar.
2015. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

Nőként pont az ellenkezőjét tapasztalom :(

Szerintem mindkét oldal felé rengeteg az elvárás:

csak amiket én tapasztalok:

-legyél vékony, csinos. Ha ezt nem tudod teljesíteni már bachatod.

-álláskeresésnél: a fentiek mellett még az a legjobb, ha könnyen kapható vagy a főnöknek, nincs komoly párkapcsolatod, és a legjobb ha meddő vagy.

- a gyerekvállalás a van sapka, nincs sapka elven működik: ha nem hízol, az a baj, de ha 12 rádmegy az. Ha szoptatsz az jó, de ne szoptass sokáig (relatív). A gyerekek számán is vita van.


Amit én irigylek a pasiknál, az a férfi összetartás. Lehet, hogy pont az általad említett vadászat miatt (egymásra voltak utalva a férfiak, és így egy sokkal összetartóbb csapattá tudtak kovácsolódni).

Mi nők rivalizálunk. Tisztelet a kivételnek!

2015. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Remek poszt! Karinthynak a Capillária c. könyve erről szól, van benne némi nőundor, de a választ hogy miért alakult ez így, ő sem tudja.

[link]

2015. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Ti csak ellenkezzetek, hogy kinek a rosszabb, addig én keresek valami elfoglaltságot, ami eltereli erről az egészről a figyelmem :) Ugyanis már beleuntam az ilyen dolgoknak a fejtegetésébe.
2015. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%

Pont az ellenkezőjén gondolkodtam pár napja. Egy édesanyával beszélgettem, aki hosszan sorolta, h terhesség alatt mennyire elgyengültek a fogai, egy csomó kitört neki evés közben, hullott a haja, császározni kellett, hogy neki mennyire lóg a hasán a bőr, stb. Ha nem lenne ilyen fejlett az orvostudomány, már rég nem élne, vagy a szülésbe halt volna bele, vagy attól amortizálódik le teljesen, h a hiányzó fogai miatt nem tud enni. Nem beszélve egyéb esztétikai problémákról, amik a szülésből/terhességből fakadnak... hosszan sorolható, a lényeg az, h olyan az egész, mintha a nő csak azért lenne a világon, h az utódokat világrahozza, aztán kaparhatja el magát.

Elég elkeserítő.

2015. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
nagyon igazad van! a nőknek még párt találni is könnyebb
2015. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!