Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyire tabu a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire tabu a lányoknak?

Figyelt kérdés
Tényleg ekkora dolgot kérek vagy csak túlreagálják a lányok? Nagyon bejön mikor egy csajnak hosszú a haja, és szerettem volna ha a farkamat kényezteti vele, de nagyon elutasító volt mikor elmondtam a vágyam. ez a hajszexelős dolog ennyire tabu mindenkinél, vagy csak ő nem akarja?

2015. máj. 25. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki belemenne, van aki nem, neki éppen nem jött be a dolog.
2015. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ki akarná, hogy a pötsödet a hajába kenegesd?
2015. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem okozna problémát, ha barátom ezt kérné.
2015. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Hát a legtöbb csaj, főleg az igényesebbek nagyonnagyon érzékenyek a hajukra! A legtöbben az arcra élvezést is emiatt nem engedik, az én barátnőm is csak hajmosás előtt engedi. Ha máskor véletlen összekenem a haját iszonyú dühös :D

Amit megértek mert van h 1 órát vacakol vele h szép legyen a frizurája.

De abban biztos vagyok, h ennek ellenére egy stabil kapcsolatban, ennyi még belefér, ha nem is mindig de néha, mert azért nem annyira extrém dolog, sztem. Csak az elmondottak miatt, türelmesnek kell lenni :)

2015. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek bejön, valakinek nem. Nem vagyunk egyformák.
2015. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én rátekerném. Bár elég hülyén érezném magam közben... xDD
2015. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Interferencia ***** válasza:
100%
Rég olvastam ezt a kérdést, már majdnem elkezdett hiányozni. De azt értékelem, hogy ezúttal máshogy fogalmaztad meg.
2015. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat, en szoktam cirogatni a hajammal a parom farkat... Gondolom, te is valami ilyesmire gondolsz, nem pedig arra, hogy ratekeri es szorongatja vele :D
2015. máj. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is csak néznék egy nagyot, de nincs hosszú hajam úgyhogy neh€z lenne kivitelezni. Viszont sanszos, hogy nem mennék bele.
2015. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!