Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves nő+ 21 éves férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nő+ 21 éves férfi? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő..és a férfi, akibe beleszerettem, 21 éves. Igazából szerintem ez nem nagy tragédia. Ő még egyetemista, de hamarosan végez, én már dolgozok több éve. Nagyságrendekkel komolyabb és érettebb gondolkodású mint a két előző exem, akik pedig idősebbek voltak nálam.

Ő is érdeklődik irántam, sokat beszélgetünk, mindig keres. Nem úgy tűnik, hogy zavarja a különbség.

Mégis kíváncsi vagyok, ti itteniek hogyan látjátok ezt a korkülönbséget..nem mintha ez alapján gátat szabnék az érzéseimnek,egyszerűen kíváncsi vagyok véleményekre, tapasztalatokra!



2015. máj. 26. 05:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy az-azerzesem egy allatkert ez a vilag. :D A kerites meg...
2015. máj. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek vagytok mindketten. Innentől senkinek semmi köze hozzá. Nincs semmilyen kőbe vésett törvény ami ezt tiltaná. Az egyetlen hiba amit elkövettél, hogy egyáltalá komolyan megfogalmaztál egy ilyen kérdést. Persze rosszakarók meg irigyek mindig lesznek, de hát ők szenvednek otthon azon, hogy jó neked, míg te boldog vagy.
2015. máj. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazan semmi baj vele ha Ti jol vagytok
2015. máj. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kettes: haha, tökéletesen igazad van :D És pont azért fogalmaztam meg ezt a kérdést, mert kíváncsi voltam, hány szűklátókörű, begyepesedett ember van, aki szerint ez gond, akire azt mondom, hogy nagy az isten állatkertje alacsony a kerítés :D
2015. máj. 26. 08:01
 5/12 B.I.G ***** válasza:
21 éves férfi?Az még kisfiú.
2015. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 B.I.G ***** válasza:
XD csak vicceltem,5 év korkülömbség már lóf/asz.Nr is érdekeljen ki mit mond.
2015. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 B.I.G ***** válasza:
*Ne
2015. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most még izgatja hogy idősebb nővel van, aztán idővel majd rádun és míg te fáradtam, elhagyva magad vánszorogsz túl a 30-on ő addig fog férfiként a csúcsra érni és hopp! már le is cserélt egy fiatalabb húsra.
2015. máj. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a lecserélős dologhoz annyit, hogy amelyik pasi olyan, az megteszi akkor is, ha nála fiatalabb a nő,miután megunta.Ez szerintem nem életkor, hanem személyiség függvénye.
2015. máj. 26. 10:02
 10/12 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo,


a barati tarsasagomat nezve 4 haveromnak is idosebb baratnoje van, vagyis mar csak 1-nek van meg.

szerintem ez rajtatok mulik, hogy meg tudjatok-e beszelni a dolgokat.

de ha jol kijosztok meg kell probalni ha mukodik akkor miert is ne:D


sok sikert,

Sz.Sz.

2015. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!