Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves nő+ 21 éves férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nő+ 21 éves férfi? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő..és a férfi, akibe beleszerettem, 21 éves. Igazából szerintem ez nem nagy tragédia. Ő még egyetemista, de hamarosan végez, én már dolgozok több éve. Nagyságrendekkel komolyabb és érettebb gondolkodású mint a két előző exem, akik pedig idősebbek voltak nálam.

Ő is érdeklődik irántam, sokat beszélgetünk, mindig keres. Nem úgy tűnik, hogy zavarja a különbség.

Mégis kíváncsi vagyok, ti itteniek hogyan látjátok ezt a korkülönbséget..nem mintha ez alapján gátat szabnék az érzéseimnek,egyszerűen kíváncsi vagyok véleményekre, tapasztalatokra!



2015. máj. 26. 05:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5 év még pont belefér.De ha csak 18 lenne s te 23 akkor inkább azt mondanám nem.


Mivel olyan az életkörülményetek, hogy szinte hasonló(végez a srác az egyetemen)te dolgozol,így szerintem működőképes :) Ismerek egy ilyen párt,bár ők mindketten dolgoztak és már házasok :)

2015. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Interferencia ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond, a gyerekvállalás kérdésében lehet esetleg necces.
2015. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!