Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire kötelezi a férfit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kötelezi a férfit egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tényleg kötelessége lenne a párja és annak szülei tulajdonában lévő ingatlanba beleinvesztálni a pénzét, munkáját azon az alapon, hogy ő is ott lakik?

Ha meg a párja, famíliája gondol egyet akkor mehet is.

Ti nők fordított esetben mit tennétek?



2015. máj. 26. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Lehet értelmesen is csinálni. Ha nyoma marad annak, hogy te a saját pénzedet ölted bele az ingatlanba, akkor azzal később mehetsz perelni.


Egyébként meg ha ott laksz a nyakukon, illik kivenni a részed a dolgokból. Ha nem tetszik, el lehet menni. Ha pedig már most azon gondolkozol, hogy majd gondolnak egyet és kiraknak, akkor mi a francról is szól ez a párkapcsolat tulajdonképpen? Ha te nem akarsz közös jövőt ezzel a nővel, akkor mégis minek vagy ott vele meg a családjával?

2015. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a későbbiekben neked, és párodnak is lehet belőle haszna, akkor igen.
2015. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nők véleményére vagy kiváncsi, férfiként elmondom, hogy szerintem mi a korrekt.


A)

Ha 15M-os ingatlan bővítésébe, felújításába beteszel 5M-ot ezért cserébe elvárhatsz 20%-os tulajdonjogot.


B) Ha ugyanerre a 15M-os ingatlan általatok használt részére költesz évi átlagban 100E-t állagmegőrzésre az viszont még apró tétel ahhoz, hogy cserében bármit is elvárj.

2015. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mivel velük élek még. Ameddig nem láttam viszonnt a pénzemet (ami kölcsön volt). Addig evett a méreg, főleg az adott jelen helyzetbeni munkanélküliségem végett. Azalatt annyit mondtak, hogyha viszont látom a pénzemet akkor eltakarodhatok stb. A lényeg, hogy nem így lett, de mivel azóta már van munkám és a pénzemet is visszakaptam hazaadok valamennyit. Ami nem is annyira vészes. Ha így csinálja haverod nem gáz. Szerintem. Ha viszont úgy adja oda, hogy viszont soha nem látja, úgy gáz.
2015. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

#1-essel értek egyet. Ha ezen gondolkozol, akkor valószínűleg nem szerethetitek egymást túl önfeledten, vagy a párod szülei túlságosan befolyásolják az életeteket (ami nem annyira meglepő, tekintve hogy együtt éltek).

Ez mindenképp megfontolandó.

Egyébként meg gondolj bele, ha kettesben élnétek, nem invesztálnál bele ugyanúgy a közös egzisztenciába?

Vagy úgy tekinted, hogy a nő szüleitől alapértelmezetten jár az ingyenes koszt-kvártély? Dolgozó emberként szerintem ez már kicsit más, mintha pl diák lennél.

2015. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!