Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire érné ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire érné ez meg nekem, mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
Nos 19/F vagyok és még soha nem volt barátnőm, ő az első, csak hát ő 42 éves... Nekem nagyon tetszik és szerelmes is vagyok belé, és ő is viszonozza az érzéseim, de a haverjaim cikiznek miatta, bár ez nem tart vissza attól hogy nyilvánosan mutatkozzak vele... hosszabb távon és első kapcsolatként szerintetek mennyire lenne ez a kapcsolat jó ötlet? Szeretem nagyon de viszont kicsit félek is a jövőtől...

2015. máj. 26. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

*sóhaj*

Ha szereted, örülj neki!

100x jobban jársz vele, mint egy korodbéli, éretlen kis fruskával! ;)


24/F

2015. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

A körkülönbség alapján nem valószínű.


Nem tudom, hogy te mikor akarsz gyereket, de vele nem valószínű, hogy lesz hisz már 42 éves. Akkor ott van a teljesen más életritmus, te most vagy abban a korban, ahol megy a buli az izgalom, ő már ezt megélte, nem feltétlenül akarja. 1-2 évig működhet, rajtatok múlik, de a hosszútávú célok miatt nagyobb esélyt látok arra, hogy rövid kapcsolat lesz.

2015. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok és #2 válaszára reagálva: Mondhat valamit, de ez függ az életviteledtől és a terveidtől. Én mondjuk simán ezt a nőt választanám a helyedben, mert nem bulizok, a nyugis életet szeretem és nem akarok saját gyereket. De a tied ettől merőben eltérhet és akkor később baj lesz. Vagy hozzáállhatsz úgy is, hogy tart ameddig tart és jó ameddig jó. Csak a lényeg, hogy ezt őszintén beszéljétek meg a pároddal.
2015. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőtöknek jó és nem "pótszer", akkor működhet, akár néhány évig is. Azt nem hinném, hogy örökre, de a te korodban nem is ebben kell gondolkodni. Egy érettebb nőtől egyébként sokat tanulhatsz.
2015. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy megérné? Mindketten tudjátok,hogy valószínűleg ez a kapcsolat nem örökre szól. De ha szeretitek egymást, élvezzétek ki,ameddig tart és ne foglalkozzatok senkivel.
2015. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azonnal!! Nagyon sokat kaphatsz egy ilyen nőtől. Ne foglalkozz a haverokkal. Sokkal nagyobb boldogságot fog adni ez a nő! A jövővel ne foglalkozz!!
2015. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B.I.G ***** válasza:
0%
42 éves nőXD.Nem szerelmes az.Gondolj bele 42 éves nőként van egy 19 éves palia.Gondolom olyan a társasága.Veled csak nagyzol öcskös.Kurogassad persze jó az,tapasztalt megtanít sok mindenre,de keress mellette valami értelmes leányzót.Ennek jövője nincs.
2015. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nő független? Akár, független, akár nem, most lehet, hogy jó, és örülsz is neki, meg szerelmes is lehetsz bele, de ki tudja, melyikőtök fogja egy-két év után azt mondani, hogy köszönöm, elég, keresek egy hozzám illőt korban. És akkor valamelyikőtök megsérül lelkileg. De ha elveszed, teljesen felvállalod, akár még közös gyereketek is lenne, mert még egy 42 éves tud szülni, akkor más a helyzet.
2015. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!