Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éves kapcsolatban mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolatban mennyi az "ideális" szex?

Figyelt kérdés
Nyilvan hulye kerdes, mindenkinel mas. De atlagot mindenre lehet mondani, ti 1 heten hanyszor vagytok egyutt a partneretekkel?
2015. máj. 26. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az ideális a napi 2-3, de a vizsgák miatt hetente párszor van időnk és energiánk egymásra.
2015. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi heti 2-3 alkalommal
2015. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ideális szerintem az, ami mindkettőtöknek megfelel. Vagy valami kellemes kompromisszum- nekem a napi 2 jó lenne, párom inkább csak hetente csinálná. Szerencsére meggyőzhető, így átlagban heti 2-3 van.
2015. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az attól is függ hogy épp milyen hete van az embernek. Ha nem túl mozgalmas és jó hangulatban telik a hét akkor sok (7-12) ha meg mindenkinek sok a dolga akkor mondjuk 2-3. Meg persze életkortól is függ én azt huszonévesekre mondanám.
2015. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, az az ideális, amennyi mindkettőtöknek elég.

Nálunk kb. heti 1-3. Mi már 5 éve vagyunk együtt.

2015. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Heti 5-7 az ideális.
2015. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hmm erdekes kicsit elazomorodtam persze ez nem feltetlen a kapcsolat minosge ad okot hanem a kettonk kulonbsege. De a baratom 30 eves, en 19 vagyok. Nyilvan nagy a korkulonbseg, de moat nem erre lennek kivancsi, csak a kapcsolat elejen mindennapos volt a szex aztan elmultak a boldog honapok jottek a kisebb nagyobb veszekedesek, de akkor is heti 3.4 szex volt aztan szepen lecsokkent heti egyre... sokat dolgozik, meg dolgozott az utobbi idoben es probaltam vele beszelgetni errol hogy mire fel ez a hirtelen valtozas, de o csak razza a vallat azt mondja hogy mar nincs ugy kedve.... ( valtozatossag mindig megvan stb. ) es nem csal meg.

Kicsit furcsa :(

2015. jún. 1. 22:53
 8/10 omba ***** válasza:
Sokat dolgozok, a körkülönbség még nagyobb, és ritka az a nap, hogy ne volna (60F)
2016. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi sajnos mostanaban a vizsgak miatt heti egyszer ha tudunk joesetben talalkozni ugyhogy most csak heti egyszer van szex de akkor tobb menet :) evkozben minden nap vagy ketnaponta volt
2016. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legalább 3-4 alkalom. De mondjuk volt hogy nagyon fáradt voltam, meló után, aztán addig -addig nyaggatott, míg egy hatalmas éjszaka lett belőlle.. :) Ennél nincs jobb :P


F

2016. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!