Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon ciki, ha 15 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Az nagyon ciki, ha 15 évesen még nem volt pasim?

Figyelt kérdés
Vagyis volt,de az ilyen pár napos,csak csók volt más semmi.Meg mintha a szüleim is célozgatnának rá,hogy nem fogok találni magamnak pasit :S
2008. aug. 31. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ciki egy frászt! A hugom lassan 20 lesz és kb most kezd el érdeklődni a pasik után. Pedig nagy dumás és jó fej, ráadásul jobban néz ki mint a nagyátlag. Most az ősök baromságokat hordanak össze meg, ugratnak le se szard,(hallasz még épp elég szart majd tőlük) mert akkor meg majd hiszti lesz ha becsúszik valami egetverő tapló vagy egy gyerek aztán jöhet az abortusz. Szóval azzal kezd akit alaposan megismertél esetleg próbára is tetted h komolyan gondolja-e h szeret esetleg akik ismerik jó véleménnyel vannak róla, és akkor amikor te érzed jónak, egyébként még kis fruska vagy még ha biológiailag már alkalmas is a szexre, szóval hagyj még időt magadnak!
2008. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nyugodj meg.Nem ciki.Mostanában amugy is elég nehéz párt találni meg hát itt gyakorin is rengetegen teszik fel ezt a kérdést és sokan még 20 évesek.szoval nyugodj meg fiatal vagy még biztos találsz maganak egy jo pasit!:)
2008. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért ne találnál.De 15 évesen nem ciki az,ha még nincs pasid.Majd találsz olyat,akivel jól elleszel és ha ez 1 vagy 2 év múlva lesz esetleg,akkor sincs semmi.Nem mindenkinek van pasija már 15 évesen van akinek csak később lesz.Nem vagy lekésve semmiről sem,ugyhogy fel a fejjel.
2008. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nyugi !:) majd úgyis eljön egyszer az igazi ne aggódj ,az se jó ha már 15évesen valakinek 100pasija volt ,sokkal jobban meglehet becsülni az olyan embereket akik nemcsak divatból járnak egymással:!anyukádékkal meg ne foglalkozz ha ilyennel piszkálnak tudják ők is hogy nem megy ez olyan könnyen
2008. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki,16 vok és 15 évesesen volt az első csók az életemben.Mióta megvolt az első csók azóta van barátom vagyis 21 hónapja.Én cikinek éreztem ,de mondták h erre inkább büszkének kéne h legyek,mert nem adom magam oda minden pasinak.Úgy álltam hozzá h nagyon sokáig biztos nem lesz barátom,és hát egyszer csak jött vki akit megszerettem.A szüleid meg bocsi de kapják be nem hogy örülnének neki h nem állsz le minden 2. pasival.LÉgy büszke inkább.:)
2008. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

az a "ciki" hogy ilyenen gondolkozol

ne törődj mások véleményével, ne hajszold magad olyanba amit késöbb megbánnál

ha készen állsz rá és szeretnéd akkor legyen az első

2008. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem. Nagyon sok fiatal korú lány érez késztetést arra, hogy korán kezdejen bele egy szerelmi kapcsolatba, holott véleményem szerint egy kiskorú még nem kész az ilyesmire. Még ha testileg érett is vagy ,lelkileg még nem biztos h készen állsz rá. A másik: Egy lány " a szerelmet" keresi, míg egy hasonló korú fiút az érdekel csupán, hogy minél több lányt tudjon megkapni.

Azok a fiatal lányok akik korán kezdik el a párkapcsolatnak nem nevezhető szerelmi kalandjaikat, hajlamosabbak lesznek a könnyelmű viselkedésre.

Én azt tanácsolnám neked, h csak akkor kezdj el pasizni komolyabban( értem ezt a csókon kívüli dolgokra) ha már érettnek érzed magad rá lelkileg is( pl.odafigyelsz a fogamzásgátlásra is, és komolyan veszed). Az h nincs pasid egyátalán nem ciki!!! Szóval nyugi!!!

2008. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki!Fiatal vagy még!Nem kell semmit elkapkodni, majd jön egy srác akivel minden OK lesz!Nem kell azért pasi mert másnak van!



Az első hozzászólónak meg üzenem mutassa be a húgát!:D

2008. szept. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, a pasik az szeretik h azt a nőt ők birják először megszerezni. saját magamról tapasztaltam.
2008. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!