Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik hajszín a legbejövősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik hajszín a legbejövősebb? Melyik tetszik a legjobban? 22L

Figyelt kérdés

Kor+nem.


[link]


2015. máj. 26. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyéni.

Nem mindenkinek áll jól mindenféle hajszín.

Ő például a szőke hajjal felléphetne a cirkuszban.

2015. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyik sem. Ami jól áll az adott emberhez.
2015. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem kel irígykedni igen is Rihanna jó nő.
2015. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
ezen egyik se :D amúgy fekete fekete csak a nő ne legyen fekete.
2015. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Ezek közül egyik se, mert mind festett. Mindenkinek az eredeti hajszíne áll a legjobban.
2015. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan azt hiszed, hogy annyi eszünk van, hogy hajszín alapján választunk?
2015. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Rihannan egyik sem.
2015. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem a hajszín a fő szempont párválasztásnál. De csak el tudod dönteni, melyik szín a legtetszetősebb. Azaz ezek szerint mégsem.


Rihannának mindegyik jól áll.

2015. máj. 26. 19:59
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
A képektől elvonatkoztatva nekem elsősorban a barnás haj tetszik, aztán a szőke és a fekete is, ebben a sorrendben. A vörös nem tetszik.
2015. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azért el tudom dönteni :D Ezen mit nem lehet? Minden férfi megnézni a csaj hajszínét. Ne ámítsátok már, az összes haverom elsősorban így beszél h "az a szőke csaj" stb. Meg valakinek a szőkék az esetei, valakinek a barnák... nekem a vörösök. Én még nem találkoztam férfivel (megjegyzem _férfi_vel) akinek a csaj haja ne lett volna fontos. Persze az egyéb ismertetőjegyek mellett. Hát az összkép a fontos, az tény.


Sorrendben.

1. vörös

2. szőke

3. fekete

4. barna

Ha csak a frizurát nézzük. Rihannán nekem csak a vörös haj jön be, meg talán a barna, de ott inkább a csaj szép, mert jól van kisminkelve. A szőke rosszul áll neki. A fekete rövid haja jó volt még. Egyébként elég jó csaj sztem


24/F

2015. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!