Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek lett barátja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek lett barátja és elhanyagol engem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Általános első óta barátnők vagyunk.. Ma már 19 évesek vagyunk! Ő a legjobb barátnőm,viszont két hónapja lett egy barátja és azóta én mintha nem is léteznék.. eddig mindig együtt lógtunk,minden együtt csináltunk,mindenhova együtt mentünk,bulizni stb.. mostmeg szinte fel sem hív,alig beszélünk facebookon is,minden idejét a fiúval tölti! Én nagyon örülök,hogy boldog,de rosszul esik,hogy elhanyagol..ha valami próblémám van azt csak vele tudnám megbeszélni,de ha találkozunk is mindig hozza a barátját..azóta nem is volt kettesben programunk.Mit csináljak?
2015. máj. 26. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Leszbikus vagy?
2015. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
üdv a klubban! velem is ez van mióta a barátaimnak csajuk lett megszüntem nekik létezni és akkor jöttem rá hogy még se voltam ők a barátaim mit tudsz csinálni? keress új barátokat
2015. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy örülnél, ha néha ti is kettesben beszélgethetnétek, és hogy rosszul esik neked, hogy elhanyagol. Mondjuk most nyilván dúl közöttük a love, ilyenkor elmegy az eszük az embereknek, de próbálj beszélni a barátnőddel.
2015. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira jó barátnők vagytok, akkor mondd el neki a problémádat. Szólj neki, hogy menjetek el valahova beszélgetni és kérd meg, hogy ne vigye a pasit.
2015. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerezz te is egy fiú-barátot.
2015. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez gyakran megesik, én is átéltem már. Jó dolog lenne, ha ezt szépen megtudnátok beszélni, de lehet, hogy ő ezt másképp reagálná le és megsértődne. Úgyhogy óvatosan! Megbeszélhetnétek a hét egyik napját, amelynek a délutánját csak veled töltené. Ilyenkor kérdezgesd a barátjáról is, hogy érezze nem fújsz a pasira és elfogadod.
2015. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!