Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a személyiségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a személyiségem fejlődött, vagy nem szeretem annyira?

Figyelt kérdés

Az első szerelem elég későn jött az én életembe, de mégis, lehet pont azért mert az első volt, ő volt az akiért mindent feladtam volna.

Akár vidéken is életem volna vele, lényeg annyi volt, hogy mellette lehessek.

Második barátnőmmel szintén valami hasonlót éreztem, sose került szóba, vidéki lány volt én Pesti, de ha nagyon ragaszkodott volna hozzá, megtudott volna győzni a vidéki életről ez egészen biztos.


Mind a két lány csalódás volt, végül véget ért, nem fejteném ki miért, komoly terveim voltak velük.

Most belépett az életembe egy új lány, lassan 3 hónapja már :)

Vele viszont nem érzem ezt, vele már ilyen dolgok szóba kerülnek, és neki sokkal kevésbé akarok engedni. Kompromisszumot akarok, és vidéket semmiképp, nem akarok baromfiudvart se, és ezt meg is mondtam neki!

Hihetetlen már ilyenek szóba kerülnek ennyi idő elteltével, ez ilyen kis játszadozás a jövővel.


Nem tudom én erősödtem meg, vagy őt kevésbé szeretem. Talán csak nincs azaz elvakult szerelem...


2015. máj. 27. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy szimplan rajottel hogy neked mi a jo. Egy kapcsolatban kell aldozatokat hozni es kompromisszumokat kotnu anelkul hogy feladnank onmagunk.

18/L

2015. máj. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B.I.G ***** válasza:
3 hónap után,ha ilyenekről beszélgettek szerintem az nem egészséges.Lakva ismeri meg egymást az ember.Szerintem is az van amit előttem írt a srác,szimplán rájöttél,hogy magadnak mi a jó.Ha meg 2 éve eggyütt lesztek majd megoldódik ez a vidék pest dolog.De van még egy csomó opció:külváros pest melletti vidéki város...
2015. máj. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiatalabb kori naivságod elmúlt, a tinikori lelkesedéssel együtt. Érettebb személyiség lettél, ami a jövő szempontjából fontos változás. Nem hinném, hogy kevésbé szereted a mostani barátnődet, csak több időre van szükséged a távolabbi jövő tervezéséhez. Ez tök normális.
2015. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!