Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szégyenkezve gondol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szégyenkezve gondol a múltjára?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert olyan erkölcstelen dolgokat műveltem, egyszerűen csak fejlődök minden téren, és a régi reakcióim, megnyilvánulásaim a a jelenlegi gondolkodásmódommal már ciki. Meg ha arra gondolok, hogy hogy tudtam olyan kinézettel utcára menni....:'D

Középiskolában az általánosra gondoltam így, azt hittem mennyivel normálisabb vagyok, ettől már nem is lehetnék jobb, aztán most meg már a középiskolás éveimre visszagondolva fáj a fejem. :D


2015. máj. 27. 12:45
1 2
 1/11 Interferencia ***** válasza:
100%

"Múltam bátran letagadom

aki rám szól, pofán ba.szom!"

2015. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az már történelem. Hozzád tartozik, fogadd el és lépj tovább. Nevess azon, hogy milyen voltál és kész :)
2015. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tovább lépnék, de félek hogy más emlékszik...:D
2015. máj. 27. 12:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy fejlődő képes vagy. Nem kell szégyenkezni a múlton, mivel az is te voltál és gondold azt, hogy abból az alapból váltál azzá, aki ma vagy.
2015. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor lesz majd baj, ha nem szégyenkezve gondolsz a múltadra, mert az azt jelenti, hogy nem fejlődtél :'D
2015. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En nem mert soha nem tettem olyat amit szegyelnem kellene. Minden egyes baklovesem es hibam, minden atelt kudarc es atbaszas vezetett oda ahol most vagyok es formazott azza aki. Most van egy hosszutavu kapcsolatom es egy olyan manipulativ , eros szemelyisegem amivel nem sokan mernek ujjathuzni, es csak olyan baratok maradtak mellettem akik vedik a hatam.

18/L

2015. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha szóvá teszik a mútad, valld be hogy hülye voltál, és rögtön megbocsátja mindenki!

Én pl. már meg is bocsátottam neked!

Azért priviben írd meg miket csináltál!:-)

2015. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem szégyenkezve gondolok rá,inkább nevetek rajta,hogy úristen milyen voltam régen:D Rengeteget változtam,az akkori meg gondolatlan tetteimet,meg a következményeket,magamnak köszönhetem,tanulni kell ezekből is.
2015. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én pont amiatt szégyenkezem, hogy nincs semmi miatt szégyenkeznivalóm.
2015. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazatok is van. Csak amikor egyedül vagyok, sokszor eszembe jutnak régi dolgok, ilyenkor azt veszem egy idő után hogy grimaszolok nem tetszésemet kifejezve. :D

Pedig mondom, semmi rosszat nem csináltam, csak sokszor olyan éretlenül viselkedtem. Pl. volt hogy annyira siettem hogy magamra rántottam egy kukát (ennek mondjuk nem sok köze van az éretlenséghez, de értitek na...elég ciki) :D

Vagy amikor megláttam egy pókot, képes voltam óra közepén sikítva felpattanni a padból, ilyen hülye apróságokra gondolok :D

2015. máj. 27. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!