Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év korkülönbség a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év korkülönbség a lány javára. Működhet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Fiú 19, lány 22
2015. máj. 27. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Működhet, ez nem nagy korkülönbség. :) Ismerek olyan párt, akiknél évek óta működik, pont ekkora korkülönbséggel.

Nekem is volt már 4 évveé idősebb barátnőm, és nem a korkülönség miatt lett vége.

2015. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló különbséggel futottam bele pár éve, egy kapcsolatba. Eleinte nagyon szuper volt, tavasz, zsongtak a hormonok és olyan kedves, helyes, megértő srác volt. Aztán leültek a hormonok, visszarázódtam a hétköznapokba és rájöttem, hogy egy 19 éves fiú sajnos nem illeszthető bele az én "Friss felnőtt" életembe. Nem tudtam vele megbeszélni a problémáim, a munkám, nem tudtam vele tervezni a jövőt, nem tudtam rá építeni. Sajnos nekem ez a tapasztalatom.
2015. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Micsoda tomegfelfogas ezen kattogni. :) Ez egy szaros szam csak. Semmi nem mulik rajta. Lehetne egy 25 eves ferfi egy 50 eves nobe is szerelmes, vagy forditva. Mit szamitana? Semmit. :)
2015. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat az amit a 2-es mond, de szerintem az esetek nagy részében működhet.
2015. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk 11 év van köztünk... lány 22, fiú 33. eddig hibátlan :) Minden tekintetben imádjuk egymást, soha nem éreztem magam ilyen jól. F.
2015. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez alapvetően nem valami nagy különbség, főleg nem ebben a korban. Simán működhet. Mint sok esetben, itt is a felek érettségén múlik.
2015. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!