Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt észrevettétek már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt észrevettétek már, hogy az itteni csajok kevésbé tolerálják a privátban írt, regény hosszúságú üzeneteket?

Figyelt kérdés

Semmi bajom azzal, ha valaki gyűlöl olvasni, megesik. Viszont érdekes egybeesés, hogy amíg srácokkal hosszasan véleményezünk, elemzünk, vesézünk, kitárgyalunk bármit, vagy vitatkozunk akármin — vagy privátban, vagy a hozzászólások között —, kezdve az örök nők-férfiak háborújától a sporton át egészen akármilyen hobbiig, munkahelyig, szakmáig, iskoláig, addig a csajok viszolyognak a regényektől, holott képmutatóan nagyon sok olyan hozzászólást látni itt, hogy imádnak olvasni, imádnak különféle témákat darabokra cincálni.


Egyik "irritáló" tulajdonságom, hogy iszonyatosan gyűlölök tőmondatokban válaszolni, vagy 3-4 szavas mondatokat fogalmazni. Ha egyszer valamit meg kell dumáljunk írásban, akkor azt szépen, ügyesen, következetesen, az informális logika szabályait nagyjából betartva, akár többszörösen összetett mondatokban, mégis lényegre törően teszem, legalábbis erre törekszem. Válasz: zéró! :D


Annyira nem izgat a csajok olvasásra fogékonysága, nem csajozási szándékkal fosom a szót, csak 1. egy újabb érdekes vita/szócsata/dialógus szakad félbe, mert nincs reakció, 2. és mert megint, megint, megint, sokadjára, ismételten, újra és újra a nők képmutatásával kell szembenézzek. Holott ez "csak" a GYK...


2015. máj. 27. 22:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Volt pár lány, akivel gyakorlatilag kisregényeket írtunk egymásnak, szóval van, aki szeret kommunikálni, és még tud is.
2015. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
félnek, hogyha válaszolnak, nem tudnak majd téged levakarni
2015. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Na ezert nem kaptal jo valaszt a pattanasos kerdesedre, regenyt irtal rola :D
2015. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Talán az lehet a gond, hogy nem azért jönnek az oldalra, hogy regényeket olvassanak. Ha te írsz nekik egy regényt akkor valószínűleg azért nem tolerálják, mert nem akarnak veled ismerkedni (bármilyen értelemben). Ha meg ők kezdeményezték a beszélgetést akkor vagy ők a h*lyék, vagy tényleg csak egy rövidebb információra, válaszra voltak kíváncsiak. Talán neked is szükséged lenne némi alkalmazkodóképességre amellyel felismered, mikor mennyi szövegre van szükséges, és nem csak elvárod, hogy mindenki fogadja el, és megfelelően reagáljon. Ezen kívül nem mindenki képes mindenről regényt írni. Gondolom hallottál már arról, hogy az emberek különbözőek.
2015. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
igazából a helyesen használt gondolatjel miatt is már járna a tasli
2015. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

Jaj, de szépen megfogalmaztad ezt a kérdést kedves barátom. :)

Egyébként jogos a feltevésed, hasonlókat tapasztaltam én is.

Voltak olyan lányok akikkel tényleg sokat beszéltem és írásban is ott voltak a szeren.

Sok olyan is volt, hogy én írtam becsülettel, de csak párszavas választ kaptam.

Mindezek tetejébe a lány beszélgetni akart.

Na már most, ez hol lenne beszélgetés mikor a másik csak oda-oda böfög valamit? :)

Félreértés ne essék, nem szólom le egyik nemet sem és nem is dicsérem őket.

Vannak akik fogékonyabbak a hosszabb irkálásra és vannak akik nem.

Én amondó vagyok, hogy ha valamit meg kell beszélni, azt meg kell beszélni.

Ez az oldal is azért van, hogy megkérdezni és megbeszélni dolgokat problémákat, örömöket.

2015. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom,hogy nagyon sok fiú itt,tőmondatokban válaszol.Szerencsére én olyan embert is ismerek akivel mindenféléről lehet jókat beszélgetni;)
2015. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

Feltételezem, abba bele sem gondoltál, hogy elképzelhető az a variáció, miszerint valójában csak irányodból nem tolerálják. Magyarul számításba véve az itteni szereplési vágyadat, a tőled olvasható kérdéseket, válaszokat, valamint azokból áradó fizikai és lelki kielégületlenségedet, a saját sikertelenségedet, és ezáltal kialakult nőgyűlöletedet...

Mégis ki a fene akarna veled beszélgetni, meg olvasni a regényeidet privátban?

(Igyekeztem mellőzni a tőmondatokat :D)

2015. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%

Lehet a nők nem olyan szerencsétlenek, hogy itt éljék le az életüket!! :P


Le lehet pontozni skacok :D

2015. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nálam is ez a helyzet. Rám írnak privátban, de 1-2 mondatot jó ha ki tud nyögni az illető. Az ilyenekkel nem tudok mit kezdeni. Pl.: Múltkor is kikérték a véleményemet itt egy szöveg kapcsán és szépen kielemeztem mindent erre meg csak pár szót kapok válaszul. Bosszantó dolog tudom, de hidd el nem csak a nők ilyenek, hanem az összes ember, aki nem szeret vagy nem képes hosszasan írni.
2015. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!