Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csaltad már meg a barátodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csaltad már meg a barátodat, barátnődet, vagy kihasználtad, azt visszakaptátok már mástól?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
perszeeeee.Szerintem ez így van rendjén,amit adok másoknak azt fogom visszakapni később.Már csomószor megfigyeltem ezt.Most egy hülye példa jutott eszembe: hazavittem egyedül 3 nagyon részeg embert(nem egyszerre persze) és ugyanúgy visszakaptam,hogy segítettem másoknak,amikor én bajban voltam.Vagy volt egy kapcsolatom,ahol tök szemét volt velem a pasi,én meg rendes,a köv. kapcsolatomban már én voltam szemét.De akaratlanul.A megcsalásokra is így igaz.
2010. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer megcsaltam a volt párom,igaz 1 csókkal,de nekem már az is annak számít,meg neki is.Nagyon rossz érzésem volt és sajnáltam a dolgot,nem tudtam magamban tartani,hát elmondtam neki őszintén mi volt.Bevallotta hogy aznap este,mikor én is megtettem ezt,ő is megcsalt,állítólag nála is "csak" csók volt nála is,nem tudom.Mind ketten hülyén éreztük magunkat,állandóan egymás szemére hánytuk a dolgot,2 hónap után megdumáltuk,hogy ez így nem jó,eltünt a bizalom,mikor külön mentünk el barátokkal erre-arra.Nem éri meg,egy pici kaland se!

18/L

2010. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam vissza.

Még...

2010. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a "karma". Ahogy viselkedsz másokkal ők is úgy viselkednek veled...
2010. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyett értek elöttem szólóval
2010. febr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!