Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van azokkal a lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van azokkal a lányokkal, akik ilyen összebújósat szeretnek táncolni idegenekkel?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=QhNBmfG_02U


vannak olyanok, akik nagyon bele vannak ebbe bolondulva, idegenekre igy ráakaszkodnak. Ezekkel a lányokkal mi van? Szeretetéhség, vagy wtf?


2015. máj. 28. 17:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
mert ez inkább pároknak való, nem idegeneknek...
2015. máj. 28. 17:58
 2/16 anonim ***** válasza:
Én úgy veszem észre, Albir és Sara nem idegenek egymásnak. Gondolom ez egy táncstílus mint a szamba. Vagy mi a kérdés?
2015. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de ilyen bulikban látom, hogy egyes lányok egyik pasiról a másikra lógnak rá! Azt hittem, ilyet csak valódi párok csinálnak...
2015. máj. 28. 18:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Jaaa... nem nagyon járok bulikba, de azt tudom elképzelni, hogy amúgy hormonháztartásilag bejön nekik az illető, és ittas állapotban ezt tánccal jól ki is lehet fejezni. A tánc kommunikáció is, miközben jól is tud esni. Erotikus töltettel van benne némi izgalom is.
2015. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Részegek, akár kell összebújniuk, hogy egymást támasszák.
2015. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Rib ancok, ennyi.
2015. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A kizomba egy nagyon érzéki tánc és nagyon ritkán fordul elő, hogy egy csaj kapásból közel enged egy idegen pasit magához. Az elején nem is ilyen közeli tartásban táncolnak....de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a nők többsége azért megy le táncolni, mert ki akar kapcsolódni és szeretné, ha foglalkoznának velük....és a kizomba pont erről szól. Nagyon nehéz tánc(mind férfinek,mind Nőnek), a csajok becsukott szemmel próbálják a partnerük irányítását lekövetni....az egész egy társasjáték ami a feltétlen bizalomról szól....és ezért tűnik annyira bensőségesnek.

A Nők többsége csak adott partnerekkel szeret táncolni, de mivel azok nem mindig kérik fel őket....ezért mennek el idegenekkel is táncolni.

2015. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt tudom javasolni, hogy próbáld ki és soha nem fogod abbahagyni....olyan mint a drog, függőséget okoz!!! Talán az argentin tangóhoz tudnám még hasonlítani....de ott több a kötöttség. A Kizombában alig van szabály, a férfi a szobrász a nő az agyag és teljesen improvizatív az egész!
2015. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ilyen zenére bűn lenne nem összebújva táncolni. Szerintem az a lényeg, hogy vonzódjanak egymáshoz valamilyen szinten. Olyannal meg nem kell táncolni, aki egyáltalán nem tetszik. Mondjuk én személy szerint nem azt tapasztalom, hogy a lányok másznak rá bulikban a pasikra, legalább is nálunk pont hogy fordítva szokott lenni.
2015. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

én nagyon jónak tartom, egymással. Ha barátnőm lenne, és igy csinálnám mással, féltékeny lenne. Nem is csinálnám mással

És ezért nem értem a rátapadást. Olyanok is PONT IGY csinálják, akiknek van pasijuk! Az ilyennek szeretethiánya van??

2015. máj. 28. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!