Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez? 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez? 20 éves vagyok, soha nem volt még barátnőm semmilyen értelemben, szűz vagyok.

Figyelt kérdés
Szoktam eljárni társaságba, bulizni, ismerkedni stb. de nem sikerül sose, még beszélgetni se nagyon akarnak, azt veszem észre, hogy zaklatásnak veszik, hogy kezdeményezni szeretnék egy beszélgetést pl. Pedig nem hinném hogy egy tapló paraszt lennék, nem szoktam úgy viselkedni. Ez kb. 5 éve megy így. Szerintetek mit tegyek?
2015. máj. 28. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Valamit nem jól csinálsz akkor. Sok dolog lehet az oka. Eleve úgy mész oda, hogy már bocsánat, hogy élek. Nincs önbizalmad és ez sugárzik is rólad messziről. Nincs egy ismerkedési rutinod, mert kevésszer gyakoroltad, más helyzetekben is vannak nehézségeid a kapcsolatokkal. Rosszkor mész oda a lányokhoz vagy olyan lányokhoz mész oda, akik nem akarnak ismerkedni vagy nem olyannal, amilyennek te tűnsz (pl önbizalom hiányos). Szerintem más helyzetekben is be kellene magad dobni a mély vízbe. Ismerkedj idegenekkel (nem csak nőkkel) nem szexuális/párkeresési céllal, így gyakorolhatod a dolgot és nincs ott az a frusztráció sem hogy vissza fognak utasítani.
2015. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leheta külsőd nem megnyerő,inen nem látni.Gondot okozhat az is ha nem jól közelítesz az adott csaj felé.
2015. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezek mind lehetségesek, én nem tagadom. Viszont nekem középiskolában kimaradtak ezek a dolgok, a 4 év alatt olyan se volt hogy csak beszélgessek egy lánnyal. Sőt bevallom, hogy ez még most se változott.
2015. máj. 28. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem hazudod le az égről az összes csillagot, mint a többi pasi.


Hallottam párszor a villamoson hogy csajoznak egyesek. minden behazudik, csakhogy legyen végre valami. Na ettől nekem a gyomrom kifordul! Igazság meg túl unalmas, unalmat meg nem szeretik a csajok!

2015. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy ez a baj. Lehet, hogy unalmas vagy csendes vagyok. Az idősebb korosztállyal jobban megtalálom az összhangot, nem tudom miért.
2015. máj. 28. 20:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész kocsmába vagy szórakozni és isztok kicsit ne úgy menj oda a csajhoz, hogy "szia. mi a neved, mivel foglalkozol stb" Nagyon sokan úgy mennek oda és hótra unja már a témát. Azt vettem észre mostanában ,hogy bátrabban kell flörtölni velük, akár szexuális töltetű bókot is simán nyomhatsz. A friendzoneba így nemigen fogsz bekerülni mert "vadászó pasiként" tekint rád nem csak 1 mukira aki leugrott 1 sörre. Nem azt mondom ,h mindig bejön és, h úgy indíts ,hogy "dugnálak". Csak Azt mondom ,h ne legyél visszahúzódó. Jah és vedd poénra mert ha fapofával mondod ezeket az ijesztő...Ha mást nem igyál 1 kicsit többet és játszd meg, hogy van önbizalmad. Nekem pl egyáltalán nincs és ha nem is mindig de azért összejön néha 1-1 lányka. :P
2015. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező! Valamit javult a helyzet?

16/L

2015. júl. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló! Változatlan minden.
2015. júl. 4. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a kinézeteddel van a probléma? Mert amit eddig leírtál magadról szerintem teljesen okés vagy! ;) vagy eddig rossz helyen keresgéltél, ha szeretnéd küldhetsz egy képet és szívesen segítek.

#7es voltam :)

2015. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!