Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ezek alapjan mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ezek alapjan mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

zerintetek? Valami tanacs?

Van egy srac, 2 evvel felettem jar. Mar parszor dumaltunk, mikor egy tarsasagban voltunk, az elso alkalommal ram nezve kerdezte, megyunk-e meg valahova de nekem nem volt jo. Azota mindig koszon. Ma a buszon odaintett, es mivel nem volt messze tolem, odamentem, kerdezte, leulok-e. Kicsit dumalgattunk, kerdezte reggel melyik busszal megyek. De kozben van olyann dolog amit minden alkalommal kerdez. Az a baj, hogy lehet szep lassan kezdem tulsagosan megkedvelni, es emiatt fogalmam sincs, vajon o hogy van ezzel. Mert ha őt erdekelne amit mondok/teszek, nem kerdezne ugyanazt. A velemenyetekre lennek kivancsi.

16/l es bocsi csak nagyon siettem



2015. máj. 28. 21:14
 1/2 anonim válasza:
89%

Hmm, hát ennyiből nehéz lenne megállapítani, hogy tetszel -e neki. Saját tapasztalat: volt egy fiú, akivel sokszor együtt mentünk haza, sokat beszélgettünk, rendes srác volt, már szinte tetszett, de soha nem jöttünk össze, nem volt randi, soha nem mutatta,mondta, hogy többet szeretne. Barátnője is volt. Nem is lett semmi. De ez rendben is volt így. :)

Szóval a lényeg: igen egy fiú tud rendes, kedves, közvetlen lenni anélkül hogy járni akar veled, vagy lefektetni.

De ez nem jelenti, hogy biztos, hogy nem tetszel neki. Ha tetszik, és többet szeretnél, vesd fel neki, hogy menjetek el valahova, sétálni, strandra, moziba stb. Ha nemet is mondd, így még nem lesz talán akkora csalódás. :)

Ha nem vagy kezdeményező típus, akkor várj, és figyelj, de lehet ő sem az... De lehet tényleg csak barátkozni akar.

Remélem írtam valami hasznosat is :D

2015. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez még a tini párkapcsolat kategoria.
2015. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!