Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el az emberek ha elmondom, hogy nekem igenis fontos, hogy egy férfi jó keresettel rendelkezzen?

Figyelt kérdés
23/L
2015. máj. 28. 23:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Attól függ hány jegyű az a "jó kereset".
2015. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert te nem dolgozol?
2015. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha az is fontos, hogy neked magadnak is jó kereseted legyen és mindketten jól szituáltak legyetek, akkor egyáltalán nem baj. Ha viszont szeretnél inkább ingyen élni, az elég nagy baj.
2015. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Mert pontosan lejön belőle, hogy csak bele akarod rakni a segged a jóba.
2015. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mert egybõl az jön le hogy a pénzen kívül más nem is érdekel.. pedig ez nem feltétlen igaz.. nyílvàn jó ha a kiszemeltnek van egy kis anyagi hàtterre de ismerkedés soràn ne ez legyen az elsödleges dolog hogy mennyi a havi jövedelme és milyen autóval rendelkezik..
2015. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Talán mert így akarod eladni magad.
2015. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Nincs ezzel gond, amennyiben te magad is jó keresettel rendelkezel. :)

Ellenkező esetben hadd ne mondjam, minek tűnik, ha direktben így keresel kapcsolatot.

(Persze vannak nők, akiknek valóban ez az elsődleges szempont. Lehet a pasi púpos, öreg, bunkó, büdös, ha van elég pénze, mindenhez van gyomor. ;) ) Ha te ettől vagy boldog, akkor hajrá. Előbb-utóbb biztosan találsz valakit. Vajna Timi is talált...

2015. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Mert az anyagiasságot az emberek döntő része nem tartja jó tulajdonságnak... nálam pl. (mint férfi) abszolút kizáró ok lenne, ha egy nőt párkapcsolatban az anyagi helyzetem érdekel.
2015. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

#7

Egyébként olyan esetben miért várható el, ha ő is jó keresettel rendelkezik?

Hiszen elég, ha a barátja 150 kerül visz haza mert, ha neki jó keresete van akkor nem fognak éhezni. Jó, hogy nem futja belőle Bora-Borára minden héten, de ilyen esetben sem értem.


Én még életemben nem hallottam azt férfi szájából aki sokat keresett, hogy a leendő barátnőjének is le kell tennie a félmilliót az asztalra.

2015. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha keresel havi 200-at nettóban kérdező, és minden nap szeretkeznél velem 3-4x, ja és nem 5 perces aktusokkal, akkor esetleg megfontolnám, hogy szóba elegyedjek veled. :D
2015. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!