Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el az emberek ha elmondom, hogy nekem igenis fontos, hogy egy férfi jó keresettel rendelkezzen?

Figyelt kérdés
23/L
2015. máj. 28. 23:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
mert ingyenélő retek vagy,az ilyennek lerakják a pénzt,ezért csak egy prosti.Anyádtól tanultad biztos :D de legalább megdolgoztok.Amíg késelve nem végzed,ha esetleg nagyobb a szád mint kellene,és nem akkor amikor kérik.Legyen így :D
2015. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha nem versz át senkit és az adott férfi is tud arról, hogy ez neked fontos, de ezzel együtt elfogad, akkor senkinek semmi köze hozzá. Ami egy párkapcsolatban mindkét fél beleegyezésével történik, ahhoz senkinek semmi köze.
2015. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el ezért, legalább benned van annyi gerinc, hogy bevalld, és nem sunnyogsz a különféle "nekem semmi sem számít, sem pénz, sem autó, sem ház, sem deltás testalkat" típusú közhelyes kifogásokkal.
2015. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én egyelőre 19 éves vagyok, és nem érdekel, hogy a barátom, akivel két éve együtt vagyok még életében nem is dolgozott, nincs kereste. De ha már saját egzisztenciát szeretnénk - lakás, kocsi, gyerekek, akkor már nyílván elkezdene érdekelni, hogy mennyit dob bele a közös kasszába. Ha rossz keresete lenne nyílván nem dobnám, hanem bátorítanám, hogy szerezzen, keressen valami jobb állást, vagy akár elgondolkodhatnánk egy közös vállalkozáson.
2015. máj. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én megértelek,de ehez neked is jól kell teljesíteni. ha nem így van,akkor viszont ne legyen fontos. Párom havi 86-95 közt hoz haza,és őt nem érdekli mennyit keresesk. Albérletben"élünk" én a fizetésemből havi 70 et teszsek mellé. Lakásom ki van adva,egy másik városban. Ez fedezi a gyerektartásomat. Kb 90 ezer kell a saját dolgaimra. A naradék 350 pedig tartalákra,vagy egyéb dolgokra megy. Kocsi,családiház,stb.
2015. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem is fontos, hogy jól keressen a párom! Így tudom, hogy nem az anyagiak miatt van mellettem, és jobban is lehet tervezni a jövőre nézve.
2015. máj. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten fontos.

Itt nem azt értem, hogy bruttó egy misit vigyen haza havonta, de ne legyen segélyes, meg "én nem szakadok meg, jó az alkalmi fekete".

Sajnos van ilyen ismerősöm.

Putriban lakik (egy szoba, konyha, konyhában egy csap). Tíz éve elromlott a bojlere. Minden mérőórája feltöltős, a vasútállomásra jár melegedni. Pár havonta elmegy közmunkára, és bele akar halni (fűkaszálás).

Én anno elhittem neki, hogy ő tényleg dolgozna. Beszereztük a férjem munkahelyére. 120bruttó a kezdőbér, évente van emelés, plusz teljesítménypótlék. Viszont három műszak.

Hétfőn kezdett, a szerdán felmondott. Pedig nem fizikai munka, sor, óránként váltás van, hogy ne legyen túl monoton.

Közben meg sír, hogy minden nő anyagias, pedig ő milyen jó ember, mert ő még gyerekeket akar.

44éves.

Ki a f.a.s.z.o.m. szülne neki?

A másik hogy fut a huszonéves csajok után, pedig olyan mint egy kertitörpe.

Kell egy egészséges határ. Ilyen egyszerű az egész.

2015. máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Költőnő? ***** válasza:
sztem ez egy közösségizgató trollkérdés:)))
2015. máj. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fontos! Nyilván nem döntő szempont, de nem rossz dolog az, ha nyugodt életet tud biztosítani.

Hozzáteszem sok férfit zavar, ha a nője magasabb, okosabb, vagy éppen többet keres.

Mondjuk nekem inkább az volt szempont 30 körül,mhogy ne a szüleivel lakjon. És igen, szóba sem álltam olyannal, aki otthon élt.

Nem az a baj, ha valaki tudja mit akar, az a baj, ha valaki nem tudja, aztán a kapcsolat alatt kezd el nyüsszögni, hogy kevés a pénz.

2015. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Az egyik haverom párja az igazi mintapéldája ennek a gondolkodásmódnak. Nem rejtette soha véka alá mik a preferenciái....viszont a srác is így áll hozzá a dologhoz.

Túl vannak az esküvőn, olyan házassági szerződést íratott ügyvéddel a haver, hogy nem kaptam levegőt.....amire Ő csak annyit válaszolt, hogy nincs semmi sem ingyen.

A csaj nem fog dolgozni, még házimunkát sem, de írásban bevállalta, hogy szül 3 gyereket, és ha 10 éven belül lelép nem kap semmit....a srác ellenben vállalta milyen körülmények között tartja el.

37F

2015. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!