Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy nőnek fontos, hogy gazdag legyen a férfi, akkor r*bancnak tartják, de ha azt tartja fontosnak, hogy izmos legyen a férfi, avval semmi gondjuk nincs?

Figyelt kérdés

Mivel jobb, aki az izmokat tartja fontosnak, mint aki a pénzt? Nem értem...

Amúgy férfi vagyok.



2015. márc. 10. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért te azt szeretnéd hogy amiatt érdeklődjön irántad egy nő mert gazdag vagy és nem pedig azért hogyha jól nézel ki? De szerintem logikus
2015. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy izmos pasiba lehet szerelmes, a pénzbe viszont aligha.
2015. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is az! :D
2015. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1: Én azt szeretném, hogy a személyiségembe szeressen bele.


2: Az izomtól csak vonzódni fog valakihez, az még nem szerelem...


3: Egyetértek. De a társadalom nagy része nem így gondolja.

2015. márc. 10. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő a pénzbe szerelmes. Van pénz van szerelem. :D
2015. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó persze ne is csak a külsőbe szeresseb bele de ha ronda vagy akkor esélyt sem ad a személyiségednek. Ha meg jól nézel ki az megfogja a nőt és ha a személyiség is tettszik neki akkor teljes a dolog
2015. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"de ha ronda vagy akkor esélyt sem ad a személyiségednek."


Ez ugyanolyan felszínesség, mint az, mikor "ha nincs pénzed, esélyt sem ad a személyiségednek". Nem igaz?

2015. márc. 10. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó, de a "izmos" kategória egy fokkal jobb mert az úgymond ingyen van. Izmos lehetsz pénz nélkül is, ergo még mindig jobb hogy valamit szeret rajtad mintha valamit szeretne ami a pénzed.
2015. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De akkor a férfi, akinek a karcsú, csinos, sportos lányok tetszenek, miért nem hímringyó? :D
2015. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Izmos lehetsz pénz nélkül is? Te mondjad, én meg tartom a plafont.
2015. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!