Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor részeg ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor részeg ez a pasi?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel angolul beszélünk a facebookon. Nem magyar. először azt irta 51 éves (vagy 52 éves, nen emlékszek tisztán) , kb. egy év múlva azt írta hogy 44 éves, és amikor ezután néhány hónappal megkérdeztem azt hogy mikor van a születésnapja akkor azt irta hogy 1978 tehát 37 éves. A képei alapján szerintem alkesz arca van, és kb. 40-55 év közöttinek néz ki. Lehet hogy néha részegen ír nekem?
2015. máj. 29. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Én inkább nem írkálnék vele ezek után, meg amúgysem szeretek neten ismerkedni vadidegenekkel...
2015. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54 éves lesz az, és igen, esélyes hogy van benne kis "nedű":)
2015. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogadunk hogy török vagy arab.
2015. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3Nem:D Magyar a faszi.
2015. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és honnan tudod, hogy magyar? Talán te vagy az? :D
2015. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!