Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kicsit részeg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kicsit részeg egy pasi, akkor szerintetek igazat mond?

Figyelt kérdés

Mert ismerek egy srácot, aki kicsit visszafogott, nagyon megfontolt, értelmes és nincs barátnője és bulizni sem nagyon jár viszont nagyon aranyos, helyes, jó családból származik. Tegnap elcsalták, hogy menjen bulizni és háát egy kicsit sokat ivott...fél12kor felhív, hogy szeretne velem most rögtön beszélni, nagyon fontos. Nem volt messze ezért odamentem és beszéltünk, s azt mondta, hogy ő nagyon odavan értem és hogy kellek neki. Egyáltalán nem volt nyomulós, szóval nem olyan mint a többiek, hogy ott tapiznak, ahol tudnak, hanem végig nagyon udvarias volt, s nagyon édes. Akkor azt tényleg elhittem, de utána elkezdtem gondolkodni, hogy mi van ha csak a pia beszélt belőle?

Szerintetek mennyi esély van arra, hogy nem is akar tőlem semmi?

Illetve mit csináljak, ha találkozunk? Úgy viselkedjek vele, ahogy tegnap vagy úgy mint általában?

Jahh Ő 24, én 18.


2010. jún. 26. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, lehet hogy a pia, lehet, hogy akar valamit... viszont viselkedj úgy ahogy szoktál... de utána kérdezgess célozgass, majd kérdezz rá, ha nemvenné a lapot
2010. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
A pia mindent kihoz az emberből.Nem tud az ember ilyen állapotva hazudni.
2010. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha velem ezt egy lány csinálná.Örömömbe rá ugranék.
2010. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

uristen én valahogy úgy látom, ez az első értelmes kérdés amit olvasok. értelmes lánynak is tűnsz.

hát mindenki mást állít az alkohol hatásáról, van akiszerint kimondatja az illetővel az igazat, van aki azt, hogy ilyenkor bárkire rámozdul az aki ivott. viszont ha nem tapizott és kedves volt akkor én az igazmondásra tippelek. először azt figeld meg ő hogy viselkedik veled, és ha zavar, hogy ne utal arra az estére, akkor célozgass rá te

16/L

2010. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hazudott. És sokkal inkább az lehet, h nem is maga az őszinteség, hanem inkább a bátorság, h így volt bátorsága megmondani.


Amúgy lehet részegen hazudni, én is tudok.

2010. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg szeret téged... Ha találkoztok, viselkedj vele ugy, ahogy eddig szoktál, és célozgass.. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy mire emlékszik? :)
2010. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19:00-nak: dehogyisnem!!! minden állapotban lehet hazudni. én például sokat szoktam csajoknak, ezért meg van szokva, így még piásan is sikerül, teljesen hihetően... yesss...... nem kis munkával fejlesztettem ki ezt a képességemet
2010. jún. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én eddig úgy hallottam, hogy a részeg ember őszinte ;) mondjuk tapasztaltam is :DDD
2010. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

egyetértek a 19:04essel. ez a két kategória van h: bárkire rámozdul ha ivott illetve h vki igazat mond. namármost ha az első variáció lenne akkor nem hinném hogy téged hívott volna fél12kor hanem éppen azon a helyen biztos voltak lányok szóval próbálkozott volna velük és nem téged hívott volna, a másik kategória h igazat mond, namármost szerintem ő ebbe a kategóriába tartozik:) szóval szerintem először is kérdezz rá h ez most mi is volt és h téleg józanon is így gondolja. beszélgessetek meg minden, és szerintem kisülhetnek ebből jó dolgok;)

majd írj mert kíváncsi vagyok hogy mi a történet "vége" illetve nagyon remélem hogy a "kezdete" inkább:))sok sikert

2010. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem
2010. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!