Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülyeség volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülyeség volna?

Figyelt kérdés

Októberben néhány hétig együtt voltam egy sráccal, akivel nagyon jól indult minden, aztán szakítottunk, mert részéről nem alakult ki semmi. Azt mondta nagyon megszeretett, de nem több. Én viszont odáig voltam érte. Igazából azóta sem találkoztam olyan pasival, akivel hasonló lett volna részemről, pedig nagyon sok randin túl vagyok. Mivel azóta sincs senkim, és a srác a napokban rámírt, arra gondoltam áthívom magamhoz. Tudom, hogy szexnél több nem lenne, mert ha eddig nem kellettem, ezután sem fogok. De mint barátság extrákkal, talán kicsit elmehetnénk. Nem haragszom rá, feldolgoztam és elfogadtam ami volt.

Viszont hiányzik az a "rajongás" amit ő kelt(ett) bennem.

Szerintetek?

21N


2015. máj. 29. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen, mikor minden újaidra akad normális pasi egy ilyenbe belemész? Mi lesz később?
2015. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 évesen minden ujjamra akad egy nem normális pasi. Nm véletlen, hogy oktober óta senkim nem volt. Nem azt mondom, sokan megdugnának, de akikkomolyabbat szeretnének, azok defektesek. Mintha vonzanám a bolondokat...
2015. máj. 29. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy szexelj? Te tudod.

Szerintem inkább legyen az ember kielégült, mint kiéhezett.

2015. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Odáig voltál érte,azóta feldolgoztad a történteket.

Most belemész egy szexkapcsolatba vele,az érzéseid újra felerősödnek, aztán nem viszonozza ezeket és te megint szenvedni fogsz.

Megéri? Tessék gondolkodni.

Mond meg neki,hogy te párkapcsolatban gondolkodsz,ha nem akarja, hagyd a fenébe szerintem, majd találsz mást.

2015. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,hülyeség volna.Találkoznátok,számodra szeretkezés lenne,neki csak szex,te ismét elkezdenél érte rajongani,érzelmileg belebonyolódnál,aztán meg jönne a hideg zuhany.Ő távolodna,te közelednél,ez vitát szülne,és neked sok fájdalmat.Próbálj meg túllépni rajta.Tudom,mennyire nehéz,de saját érdeked.S ha nem érdekel senki,akkor légy egyedül addig,míg nem jön más,aki ugyanígy megfog.
2015. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!