Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek mennyire bámulják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek mennyire bámulják meg az utcán, ha egy fehér lány fekete fiúval sétál kézenfogva?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

napbarnított vagy gyári? :D


viccen kívül, én megnézném őket, de csak mert szeretem a turmixot :)

2015. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, de biztos elejtik magukban azt a gondolatot, hogy "Na, ő sem a fa..áért van vele." :D
2015. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd ott minél előbb! A saját érdekedben!
2015. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
45%
Ha lányom lesz és ilyet tenne, kitagadnám a családból.
2015. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én csak a lányt szoktam jobban megnézni, és azt is csak akkor ha tetszik.

Mindegy milyen bőrszínű férfiban találja meg a szerelmet, ha szép lány és nem velem van, akkor a fehér fickó is forduljon fel. :D (hülyülök)

2015. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lányom lennél valahogy így intézném el: youtube.com/watch?v=rynqbJ53DBE
2015. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi rasszista ember van itt...


Otthon jobban feltunest keltenel, de pl. itt Londonban ez meg se kottyan senkinek. :D

2015. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Furcsállják sokan,engem nem érdekel különösebben mit csodálkozzak ezen,hogy tartózkodási engedély kell a pasinak a csajnak pedig a csokisbanán jobban bejön.
2015. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Én nem azért nézném meg őket, mert fekete és fehér bőrű ember van együtt ebben az országban, ami ritka. Nekem pusztán egy fekete bőrű ember látványa furcsa, mivel falusi vagyok, itt nincs fekete bőrű, ráadásul eddigi 22 életévem alatt is 1 feketebőrűt láttam összesen a mi régiónkban. Persze látom őket eleget a tv-ben, meg klippekben, de élőben teljesen más. Szóval én nem néznék rossz indulattal, meg próbálnám elkerülni, hogy megbámuljam, mert neki is kellemetlen lehet.
2015. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Megnézném de csak mert szokatlan..

Semmi bajom a feketékkel, sőt általában szépnek is tartom a legtöbbet..

Egyébként Mint előttem is írták, én is voltam kint pont Londonban és ott tényleg nem foglalkoznak az emberek ilyenekkel, de nálunk itt Magyarországon nem sok fekete él, és ezért megnézik őket vagy akár előítéletesek.. Mint előttem kifejtették.. Először ismerd meg aztán beszélj, de ez már nem a kérdéshez tartozik..

Persze ez csak az én véleményem.

2015. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!