Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az megcsalás, ha egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás, ha egy házas ember éjszaka kissé ittasan kézenfogva sétál valakivel, aki nem a felesége? De semmi több.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 10. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

A "megcsalas" minden kapcsolatban mast jelent. Attol fugg, hogy abba a kapcsolatba mi fer bele.


Emellett altalanosan elmondhato, hogy ha titkolozol es hazudozol a felesegednek, az nem jo dolog.

2015. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

alapvetően az, hogy valakinek megfogom a kezét, nem megcsalás. viszont az érzés, ami miatt kézenfogva megy valakivel, már teinthető annak.

mindenesetre ha a férjem kézenfogva sétálna valakivel, nem igen férne bele.

2015. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha gondok vannak a hazassagodban es erzelmileg mashoz vonzodsz akkor lehet ez megcsalas, attol fuggetlenul hogy epp meg nem fekudtel le vele. Ezt neked kell erezned, hogy mit jelent neked az a no aki nem a feleseged es andalogsz vele ejszaka kezenfogva..lehet erzelmileg az a no tobbet jelent neked, es akkor megcsalas. De ha csak egy buli utan hulyeskedtetek es semmit nem jelent akkor nem megcsalas.
2015. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ ki-hogy értelmezi a megcsalást. Az über-bigott asszonyok szerint az is megcsalás, ha másfél másodpernél tovább nézel egy nőt, a szabadosabbak értelmezésébe a csók is belefér, szóval személyenként eltérő. Az én definícióm szerint ez nem megcsalást.
2015. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A megcsalási törvény (2002/CXV korm. rendelet) szerint ebben az esetben egy 15 fős választott bíróság dönt, minősített többséggel történő döntéshozatallal, szakértők bevonásával.

A hülyeséget félretéve az megcsalás, amit az ember párja annak vesz.

2015. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A helyzet hozta így, egy régi ismerősömmel sétáltunk az utcán, egyszer csak megfogta a kezemet. Fel is mentem hozzá, de nem volt semmi, ott is csak a kezemet simogatta.
2015. ápr. 10. 12:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, de intő jel, az tuti.
2015. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4-es: Egy össznépi találkozó után kísértem haza. Évek óta nem láttam. Sokat ittam, sztem ő is, és ő fogta meg a kezem. Nem volt semmi, de ott és akkor nagyon lesmároltam volna. De azóta nem is hívtam fel, nem is fogom. Ő sem fog engem.
2015. ápr. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!