Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ráparáztam az összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ráparáztam az összeköltözésre! Ez ilyenkor normális még?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, és mindig úgy beszéltük, hogy következő tanévben (egyetem) összeköltözünk majd, úgyis rengeteget vagyunk egymásnál, szeretjük egymást, stb.

Viszont egy elég kedvező munkalehetőség adódott mindkettőnk számára, és az lenne a legegyszerűbb, ha a munkahely közelében - másik város - laknánk.

De ez 2 hét múlva itt van!

És nem az, hogy nem szeretem, mert nagyszerű férfi, és el tudnám képzelni, hogy 10 év múlva a közös gyermekünket tartja a karjában, de jelen pillanatban frászt kapok a gondolattól, hogy MINDEN EGYES NAP vele legyek, reggeltől estig (persze munka előtt / után ).

Nem értem magamat, hogy miért, mert nem vagyok az a nagy eljárogatós, meg tényleg szeretem is a barátomat, de mégis minden porcikám tiltakozik ez ellen. A következő tanév olyan kényelmesen messzinek tűnik még most is, de ez a 2 hét... És olyan rossz, hogy Ő meg már tervezi, hogy milyen jó lesz nekünk együtt lakni.


Normális egy ilyen szintű pánikolás ilyenkor?

Hozzáteszem nekem ő első kapcsolatom, neki én sokadik...



2015. máj. 30. 14:27
 1/3 RRR ***** válasza:

persze

hisz ez is egy új valami ,ami ismeretlen ,nem tudod milyen

vedd úgy ,hogy tesztelitek a kapcsolatot

2015. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne parázz. Munka mellett, főleg ha majd elkezdődik az egyetem, hiába laktok együtt, sokszor annyi időtök nem lesz, hogy egy puszit adjatok egymásnak..
2015. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen normális. Én utólag szoktam parázni, mikor az új lakást rendezgetem. De ha azt mondod, a pároddal nincs semmi baj, akkor nem történhet semmi rossz az összeköltözés miatt. Inkább csak a változástól félsz, nem? Vagy nem állsz készen az elköteleződésre? Mert bár a költözés bármikor visszacsinálható, mégis az első lépés a közös élet felé. Ha külön kiemelted, hogy neked ő az első kapcsolatod, akkor ebből arra gondolnék, nincs viszonyítási alapod, és emiatt bizonytalan vagy. Le tudnád élni a pároddal az életed, de te előtte más életet szeretnél élni, amiben a párkapcsolat korlátoz, és talán a végén nem is a mostani párod lenne az igazi. Ha ilyen gondolataid vannak, akkor tényleg korai az összeköltözés, és még jó is, hogy felmerült, legalább nem húzzátok egymás idejét. Egyébként pedig semmi para, ha eddig bízhattál a párodban, ezután is így marad, meg tudtok majd oldani minden felmerülő problémát. (Ha mégsem, akkor nem ő az igazi.)
2015. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!