Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mit szólnátok, ha a párotokról kiderülne, hogy egy prostival vesztette el?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
amúgy semmi közük hozzá, hogy hogyan veszítetted el
2015. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Semmit. Jó persze kellene idő míg megemésztem, mert nekem ez nőként kicsit nyomorforgató de végül is előttem történt szóval mit izéljek érte?
2015. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Elgondolkodnék, hogy miért járok egy lúzerrel.
2015. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
33%

és egy olyan pasihoz, aki rendszeresen járt prostikhoz? :P


Talált nőt pénz nélkül is, csak izgatta, hogy azt kapja meg, akit akar és úgy szexelhetnek, ahogy csak akar ;)

2015. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
60%
Egyébként nem a prostik a ri.bancok....ott legalább tudod mire számíts, de egy nőnél....
2015. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Mivan akor a pro..ti már nem is nő!Semmi közöm nem lenne hozzá ha a párm anno pr..val veszitette volna el a szűzeségét.
2015. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Prosti az csak hús, nem igazi nő. Egy eszköz, hogy megszüntessen, háttérbe szorítson néhány jelzőt (szűz, sikertelen, magányos).

Persze itt nem a prostikat ócsárolom, mert belőlük is válhat "igazi nő" egy párkapcsolatban, magánéletükben, de a "munkahelyükön" mindig tárgyak maradnak.

2015. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Semmit, örülnék neki. Sokkal jobb, mintha még sose csinálta volna 20-on x évesen, és emiatt világfájdalma lenne és teljes önbizalomhiány. A rinyálós srácoktól kivagyok.

Felőlem prostizhatott ha neki ez jól esett, csak akkor ne várja el ugyanazt tőlem (legalábbis, nem ugyanolyan formában :)) és akkor teljesen okés a dolog.

2015. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem tudom, én ezen nem tudnék kiakadni, vagy nem is tudom, mit kéne ilyenkor :) Inkább elmeséltetném vele, hogy pontosan hogy is zajlik egy ilyen "k.rvázás", mert mindig is kíváncsi voltam rá, de sose találkoztam még senkivel, akinek lett volna ilyen élménye (illetve akivel lettem volna olyan viszonyban, hogy megkérdezhessem). Szóval maximum ennyiben lenne érdekes, hogy a páromnak hogy és kivel zajlott le az első alkalom. Amúgy meg az ő dolga, nem mérvadó, hogy kivel volt. Akkor lenne az, ha rokonával történt volna :D
2015. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nemrég olvastam hasonló kérdésnél egy szuperjó választ:


"Vennék neki egy Red Bullt, aztán már röpülne is."

2015. máj. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!