Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem bunkóság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem bunkóság? Vágjak vissza?

Figyelt kérdés

Férjem szerint nem all jol a rövidnadrag és erre nyiltan megjegyzest is tesz.Ő pocakos de én erre nem szoktam "beszólni"

170 cm vagyok 66 kg sportolok tehat nem dagi.



2015. máj. 31. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Ha zavar hogy pocakos akkor mondjad, egyébként ne. Ha nem tetszik neki a rövidnadrág, akkor ne hordjad.
2015. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Zavar!csak nem sertem meg ezzel nincs ideje mozogni
2015. máj. 31. 13:33
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
A véleményét megmondhatja, de ha neked kényelmes és tetszik a rövidnadrág, hord nyugodtan. Nem lehet, hogy túl jó nő vagy mellette rövidnadrágban és ez zavarja? :D
2015. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Szerintem sem abban vagyok a legcsinosabb

Az zavar hogy en meg gyotrom magam hogy ne szoljak.

2015. máj. 31. 13:39
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha visszaszólsz, csak olaj a tűzre, de így meg egy idő után az lesz, hogy ő bármikor beszól, te meg tűröd és ez sem jó. Egy párkapcsolat nem erről szól.
2015. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Senkinek nem segítesz azzal ha nem szólsz azért, ami zavar. Pár ilyen dolog és elhidegültök. Amúgy meg a pocak eltüntetéséhez kevesebbet kell enni. A mozgás megkönnyíti a fogyást, de nem elengedhetetlen feltétele.
2015. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Interferencia ***** válasza:
74%
Elég gáz, hogy ilyen óvodás szinten vagytok.
2015. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez nem ovodas az lenne az ha jelenetet rendeznek
2015. máj. 31. 14:56
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz rövidnadrágot hordani, akkor hordd, ne mások mondják meg, hogy hordd-e. Amúgy az elég bunkó, hogy így tett megjegyzést. Ha zavar, hogy pocakos, akkor meg lehet olyan cuccokat főzni, vagy sétálni menni együtt stb.
2015. jún. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?


Egyébként szerintem is hordjad, ha neked úgy kényelmes vagy te úgy akarod. Ha megint beszól, akkor mondd meg neki, hogy téged ez bánt és legyen kedves ne tegye ezt, vagy kedvesebben közölje a véleményét, mert te sem piszkálod a pocakja miatt.

2015. jún. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!