Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek tetszik a tetoválás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tetszik a tetoválás?

Figyelt kérdés
A hátamon van két angyal akik közrefognak egy lefelé mutató tőrt, ez az egész hátamat beteríti. Van még egy kelta oroszlán a hasamon, két 8 ágú csillag a vállamon, egy három ágú vasvilla a kezemen. Nem visszataszító-e vagy nem ijesztő?

2015. máj. 31. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Így leírva tetszik, bár látni jobb lenne. Nekem amúgy is bejön, ha jól van megcsinálva, kidolgozva.

És milyen inditatásból lettek és miért pont ezek?

N

2015. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tetszenek a szép tetkók.Van akinek viszont nem áll jól.
2015. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az angyalos azért, mert úgy hiszem, hogy két védő angyalom van, aki mindig megóv a lesújtó bajtól, amit a lefelé mutató tőr képvisel.

A kelta oroszlán azért, mert az erőt, vezérszellemet és bátorságot jelképez.

A három ágú vasvillát nem szeretném most kifejteni.

Képpel sajnos nem szolgálhatok.

2015. máj. 31. 18:13
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Ezek divat tetkók, és nekem sok. Az angyal hogy fér össze a kelta oroszlánnal, a 8 ágú csillag azt hiszem egyiptomi, a vasvilla nem tudom, ha Poszeidonra gondolok, akkor görög.. kicsit sok ez ahhoz, hogy egy ember világképét fejezze ki, nem? Inkább olyan "rámutatok, mert az tetszik" típusú választást feltételez. Engem nem zavarnak a tetkók, ha az ember tényleg azért varratja magára, mert azonosulni tud vele, és úgy érzi, fontos jelentőségű az egész életére nézve. Ez így nekem nem tetszene.
2015. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ok, olvastam a válaszodat, ezek szerint nem véletlenül választottad ezeket. De nekem a kevesebb több. Nem ijesztő vagy visszataszító, csak sok (főleg az egész hátat beterítő tetkó, még ennyi mással kiegészítve). Egy tetkós lány biztos másképp gondolná, mert sokaktól hallom, az elsőnél nehéz leállni.
2015. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A 8 ágú csillag nem egyiptomi, azt kihagytam. Azzal azt jelképezem, hogy nem hajtok fejet senkinek. Mindegyik darab tetoválás az énem kis szeletét képviseli.
2015. máj. 31. 18:42
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Amiket leírtál pont nem tetszenének. Egyébként szeretem őket, nekem is van.
2015. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

nekem tetszenek a tetovált pasik, ha igényesen vannak megcsinálva a tetoválások, és jó a mintaválasztás. :)

20/L tetovált

2015. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egyáltalán nem tetszenek a tetoválások, csak nagyon ritka esetben (pl Lenny Kravitz-en, vagy Johnny Deppen szexi, de ők nem átlagos pasik).
2015. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik tetszik.Így látatlanban nem tudom megmondani tetszene-e a tetkód,de ez nem is fontos.Neked tetszen az a lényeg.
2015. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!