Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány elköszönéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elköszönéskor integet és mosolyog, akkor az minek a jele?

Figyelt kérdés
Túl sok tapasztalatom nincs ilyen téren, illetve hát próbálkoztam már így lányoknál, akik látszólag érdeklődtek irántam, de mindig nagyot koppantam, és próbálom összerakni, hogy akkor mire is utal az efféle "kedveskedés". Nem igazán ismerem őt, csak ott dolgozik, ahová be szoktam térni intézni egyet s mást, és a közösség nagyobb részét ismerem. Inkább csendesebbnek tűnik, de elég rossz emberismerő vagyok, meg ennyiből nem igazán lehet megállapítani. Szoktam neki poénkodni, aztán vagy veszi a lapot, vagy nem, de legutóbb is mosolygott. Aztán elköszönéskor meg szintén megeresztett egy némileg halványabb mosolyt, és integetett nekem. Beszélgetni még nem volt alkalmunk, tehát gyakorlatilag alig tudok róla valamit. Mire utalhat az, ha így köszönt el tőlem? Köszönöm a válaszokat.

2015. máj. 31. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól érezte magát veled. Ennyit jelent:)
2015. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokszor meg is érintenek, és az se jelent semmit, csak egy szimpátiát, együtt érzést.
2015. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1: De nem is beszélgettünk, gyakorlatilag kb. 2-3 szót szóltam hozzá, az is csak valami poénféle volt, tehát biztos, hogy nem dobtam fel a napját.
2015. máj. 31. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak a saját szemszögemet tudom leírni: Általában mindig így köszönök el. Mosolygok, mert úgy illik, mert kedves akarok lenni, mert nem akarom megbántani a másikat. Tuti, hogy nem utál ezek alapján, de ez szerintem még csak szimplán kedvesség. Majd ha mosolygás közben lesüti a szemeit vagy az ujjaival az a szájánál birizgál valahogy akkor az enyhe jele annak, hogy bejössz neki. De ez is emberenként változó.
2015. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy mosolygott és integetett.Mit kell ezen kombinálni? Próbáld megismerni, közelebb kerülni hozzá és úgyis tudni fogod, ha tetszel neki! :)
2015. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!