Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan nôt, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nôt, akinek nem tetszenek a "rosszfiúk", és kikosarazza ôket, ha próbálkoznak?

Figyelt kérdés
Csak az én ismerettségi köreimben nincsenek ilyen nôk?
2015. máj. 31. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Például én az összes lány ismerősömmel. :) A rosszfiúkkal nem lehet úgy tervezni, mint egy komoly pasival.

19/L

2015. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, magamat:DD
2015. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, többet is.

Egy ilyen nőt szeretek. :)

2015. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én és a barátnőim többsége.
2015. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
Én speciel szeretem a rossz fiúkat, de lehet belőlük jót cinálni :D Na nehogy a nyúl vigye már a puskát :D
2015. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok.
2015. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Érdekes módon itt mennyi van,közben a valóságban meg az összes nő csak az ilyenekkel hajlandó egyáltalán szóba állni...milyen érdekes ugye? :)
2015. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

5# egy férfit nem lehet megváltoztatni,függetlenül attól,hogy "jó" vagy "rossz" :D erős jellem a kulcs.Az utolsó mondat volt találó :))))


de egyébként mit takar az hogy rosszfiú? én nem sok jó embert ismerek :DD akárhogy nézem....de most ha valaki stílusa olyan attól lehet jó ember.Elvégre nem bűnöző.

Egy jó fej,laza srác meg kinek nem jönne be?


csak az ilyen nagyon jó tanuló, jó kislányoknak max.Akik otthon vannak 8ra.

2015. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kérdésre is válaszolva,nem soha nem ismertem olyan nőt,mindegyik csak értük volt odáig sajnos.
2015. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak mondom,hogy vannak értelmes rossz fiúk is,kevesen,de akad.Akinek lehet hogy csavaros az észjárása az életben,meg furfangos,de egy kapcsolatban megadja a tiszteletet a nőnek,és tudja szeretni.Ismerek ilyet.És ezt a típust szeretik/szeretnék a nők.
2015. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!