Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Egy lány és a taigetosz szökevény albán 'barátja'?

Figyelt kérdés
Történt az hogy elkezdtem itt beszélgetni egy értelmes aranyos lánnyal aki okos is csak összehozta a balsors egy albán iq harcossal. Aki úgy bánt vele mint a kutyálval és oldalakat panaszkodott róla de mégis oda van érte csak a fene tudja miért hiszen ez egy agresszív helyesírásra képtelen vad barom. Viszont már kezdek félni és a lányt is nehogy baja legyen. Ma az ő facebookján rám ír és fenyeget hogy megöl meg durvább dolgokkal mert beszélni mertem azzal a lánnyal. Tegyük hozzá nem akarnék járni vele. De mit képzel már magáról? És két magyar szót nem bír helyesen leírni az IQ szintje Vajna Timiével veszekszik de megfenyegetett életveszélyesen. Szerintetek most hagyjam hogy történjen az ami? Vagy felejtsem el a lányt is? Viszont nem hagy nyugodni az egész mert ha a facén ír simán baja lehet. de egyszerűen nem tudok aludni már annyira nyomaszt ez az egész. Az is hogy egy végtelenül buta ember teszi ezt....akit érdekel küldök részletet az írásból. És elnézést hogy hosszú lett de ennyit arról hogy be kell fogadni ezeket a bevándorlókat.....
2015. jún. 1. 02:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, küldj!
2015. jún. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Tudod , ezert nem jo ha mas ember dolgaba artja magat az ember. Merlegeljunk , a kovetkezok a lehetosegeid:

1) Hagyod a fenebe es elfelejted a lanyt is ( kovetkezmeny ismeretlen, de reszedrol aggodalom es buntudat)

2) Szolsz a hatosagoknak ( kovetkezmeny. Elkapjak a lany szabad de megutal tedeg, elkapjak a lany szabad es baratok maradtok. Nem kapjak el neked lottek es a lanynak is baja eshet.)

3) Megprobalsz beszelni a lany fejevel de ezzel kockaztatod a sajat testi epseged. ( vagy hallgat rad es ott hagyja vagy nem)


Igazabol egyik helyzet sem rozsas. Az a baj,hogy ha a csaj ennyire oda meg vissza van akkor hisba beszelsz neki a pasi meg lathatoan agybajos. Azzal nem fogsz szot erteni sott meg lehet a szart is jol megkeveri.

En megmondanam a lanynak hogy mi tortent, hogy kedvelem es szeretnek segiteni , segitek is ha meg mindja hogyan. Ha azt mondja nem kell akkor csak annyit kernek tole,hogy olvassa el amiket nekem irt arrol hogy banik vele a srac. Elbucsuznek es azt mindanam neki : Ennel te jobbat erdemelsz. Es egy ideig felszivodnek de ha segitsegre van szuksege szolhat.

18/L

2015. jún. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy baleset sokat segít a dolgon.

Bérelj fel engem.

2015. jún. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
épp elég baleset volt amikor a csávó apja elfelejtett gumit venni:(
2015. jún. 1. 02:46
 5/22 anonim ***** válasza:
A halála nem lenne elég jó baleset?
2015. jún. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
az nem opcio. nem vagyok en berenyi miki
2015. jún. 1. 02:53
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Speciel én hagynám a 3.14csába az egészet, a lánnyal nem beszélnék többé, hatóságnak nem szólnék.
2015. jún. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%

Elolvastam amiket küldtél.

Azt kell, hogy mondjam, hogy értelmetlen ennyit rugózni ezen. A lány választotta ezt a palit. Értelmes magyar nő albánnak még a közelébe sem megy...

2015. jún. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni ellene, ameddig a csaj nem akar. Te nem mehetsz hatósághoz vádaskodni azzal, hogy a pasi rád írt facebookon, és szerinted veszélyben van a barátnője.. körberöhögnek. Majd ha vér folyik, és a lány fel akarja jelenteni, akkor fog történni valami. Ne keveredj bele, mert teljesen felesleges. Az egyetlen szereplő, aki bármi tehet, még "szerelmes", szóval kikaparja a szemed, ha rosszat mersz mondani a barátjáról. Még te kerülsz bajba. Gondolod nincs neki családja, barátai, ismerősei, akik ne próbálták volna már felnyitni a szemét? Tudod, erre azt mondják, okos ember más kárán tanul, a buta a sajátján.
2015. jún. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
igazatok van es oldja meg o. amugy azt az alban peksegnek nevezett valamit ahonnan ha fizetnenek se vennek semmit na azt erdemes kerulni. ott szedte ossze. na de ez van ez kell neki
2015. jún. 1. 03:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!