Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanárom furcsán viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárom furcsán viselkedik, miért?

Figyelt kérdés

Órán sosem néz rám, viszont rendszeresen nézi messziről, hogy merre megyek. Ha vége van az órának és én kimegyek a teremből, akkor furcsa mód Ő is rögtön kimegy. Egyszer a barátnőmmel kérdeztnük tőle valamit az anyaggal kapcsolatban, de fél másodperc után otthagyott minket és azt mondta mindjárt jön... Vártunk rá, erre elkezdett sétálgatni a folyosón, mint aki tudomást sem vesz rólunk.

Szerintem ez nem normális! Kezd nagyon zavarni ez a viselkedés. Köszi a válaszokat előre is. 16/L


2010. febr. 26. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Jó melleid vannak?
2010. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Bizonyára zavarba hozod.
2010. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Lehet azért kezd el sétálgatni, mert valahogy "ki kell szellőztetnie a fejét", mert úgy felpörgeted.
2010. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
kellesz neki:D
2010. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A melleimnek ehhez semmi köze... Elég visszafogott vagyok, nincs kihívó stílusom ezért nem értem.
2010. febr. 26. 21:58
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem bejössz neki, és azzal hogy sosem néz rád, meg sétálgat a folyósón csak ki akar verni a fejéből. Ne mosolyogj rá meg ilyenek, könnyítsd meg neki, hogy elfelejtsen!
2010. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Meg akar dugni, ezért mindig merevedése lesz ha meglát, ami viszont nem túl jó mert esetleg látszódhat nadrágon keresztül. Így inkább elmegy, hogy ne is lásson.
2010. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Kettesben kérdezz rá, de úgy állítsd be mintha te képzelnéd csak be magadnak ezeket, hogy ő ne magát kezdje mentegetni, hanem téged nyugtasson.
2010. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyszer lefeküdhetsz vele. De scak egyszer.
2010. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg ne kérdezz rá!

1. Ha ennyire kerüli a közelséged az azt jelenti, hogy érez valamit de nem akar tenni semmit.

2. Mi van ha kettesben avgy vele, és ő eékezd nyomulni vagy hasonló, egy egyszeri együttlét tönkreteheti az egész életed, ő pedig jól járt. Ha visszafogottab vagy, ami jó, akkor gondolom még nem volt együttléted, az elsőnek tökéletesnek kell lennie, nem egy szertárban kell megtörténnie a felnőtt tanároddal.

Szerintem hagyd békén, majd csak elfelejt valahogy.

2010. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!