Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget kérek sportoló/fitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek sportoló/fitt férfiaktól, ahhoz hogy milyen a számukra ideális nő?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, hogy segítsetek nekem abban, hogy miképpen meghatározzam meg a jellemem. Sortoló a párom és szeretnék a legjobb társa lenni, de bizonyos pontok után nem tudom, hogy mire figyeljek még. Nekem is megvan a saját életem, nem szeretnék feladni mindent, de nagyon alkalmazkodóképes vagyok. (: Első sorban nem szeretnék hozzá rohanni, hogy : Édesem, milyen is a számodra tökéletes nő? Még a végén rájönne, hogy mennyire odavagyok érte (:

Tehát segítséget szeretnék kérni tőletek ahhoz, hogy minél jobb, vonzóbb, érdekesebb és izgalmasabb párja legyek neki, míg nem vagyok túl sok, rámenős. (:



2015. jún. 1. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Émelygés tört rám a kérdésedtől.

Pontozzon le mindenki, lesz_@rom, de el fogom mondani a véleményem.


Egy igazi játszmás pitsa vagy. Nem elég, hogy tudatosan akarod meghatározni a jellemed ( már ez önmagában vicces :D ), de még az érzéseid sem merev vállalni. ha van egy kis esze, akkor át fog rajtad látni és kva hamar el fog hagyni, mivel nem tudod sem a jellemed, sem az érzelmeid a természetes formájukban vállalni. Nem fog jobban szeretni attól, hogy görcsösen akarod az ő igényeire szabni magad.


Apropó, nem is az ő igényei szerint akarsz változtatni magadon, hanem az itteni, magukat sportosnak valló férfiaké szerint. Ez szerinted mennyire ésszerű?

2015. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagyon sportos pasik legtöbbször azért boldogtalanok, mert a párjukat is ezekbe a határokba akarják befogni és mert mindig másoknak akarnak megfelelni, villogni, még nő ügyekben is. Sőt még a gyerekeket is igy fogják edzeni majd. Ebben nincs semmi rossz, csak mérlegelni kell, hogy érzelmileg kinek mi jön be, milyen kompromisszumokat lehet kötni, a állandóan sportoló férfi mennyire figyelmes a párjával és családjával szemben.
2015. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Minden esetre eléggé unalmas lenne mindig a kalóriákat számolni, napi X mennyiségű hasizmot és popsi izmot végezni, Schobert mintára, ahelyett, hogy egymással foglalkoznánk.
2015. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estienne ***** válasza:
100%

Az éjjel nappal budapest nézése se jobb elfoglaltság...


Amúgy kérdés az, mit sportól. Nem mindegy, hogy boxol, focizik, lovagol vagy sportlövész. Kinézetükre a kondisok a legkényesebbek a többi sportolónál ez annyira nem mérvadó. Ha neki ez hobbi akkor biztos díjazná ha neked is hobbid lenne. Vagy egyeltalán nem díjazná, mert örül hogy akkor egyedül lehet...

2015. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is sportoltam és fogok is újra ha lesz rá lehetőségem és a korábbi sérüléseim engedik. De nem ilyen konditermi bohóckodást, vagy alibi kocogást. Csapatsportot. És a mentalitás ami számít nekem. Nem feltétel, hogy a lány ott legyen velem minden edzésen. Inkább az a fajta attitűd amire a sport, különösen a csapatsportok tanítanak meg, az számít. De ezt egy sportoló tudja és érzi aki meg nem annak hiába magyarázni.

Egyébként az első válaszban sok igazság van...

2015. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk, ő kézilabdázik. Nem konditeremben bohóckodik. Első osztályban játszik. Én viszont csak bohóckodok a helyi női futsall csapatban, mert néha konditerembe is el kell mennünk. Erősíteni :O Természetesen, mint említettem, bohóckodni (: Komolyan gondoltam a kérdésem és tudtam, hogy lesz legalább egy negatív komment, mert a magyarok jobb szeretnek oltogatni, mint segíteni :(
2015. jún. 1. 13:46
 7/7 Estienne ***** válasza:
Ha kicsit is figyel a táplálkozására, akkor abban tudod segíteni és azt biztos díjazná. Másban nem igazán tudok tippet adni, ez elég egyénfüggő, kinek mi tetszik egy lányban.
2015. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!