Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondoljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak? (kerlek! Benneteket csak normalis valaszokat)

Figyelt kérdés
Baratnommel 3eve vagyunk egyutt, nagyon szeretjuk egymast en mindent megadok neki amit csak lehet de nem esek tulzasokba az agyban is igencsak megvan velem elegedve ,o egyaltaln nem qrvas termeszetu, aranyos es imadnivalo(a korunk nem szamit fiatalok vagyunk mind2en) fel eve ki kellett koltoznom kulfoldre melo miatt, bnom ugy dontott h velem marad es utanam jon amig ossze szedem magam anyagilag. mar az elso 1-2honap is nagyon nehez volt egymas nelkul es felajanlottam neki h keressen mast nem fogok erte megharagudni v barmi mert ez kinzas mind2nknek. o azt mondta h nem, csak en kellek neki, kb 2honapja ismet felajanlottam neki de megint magabiztosan nemet mondott.en nem csaltam meg egyszer sem, penzt hetente kuldok neki cigire amit elkuld nekem mert itt kint nagyon draga az o nyeresege kb2000ft, csakis azert h ne az legyen h "lopom" az idejet.es tudja h jol elek itt marmint anyagilag,naponta beszelunk msnen es mindig felemlegeti h imad ,nagyon szeret, orokre velem marad, o is nagyon maganyos nelkulem,ures az elete stb... viszont en attol meg nagyon feltekeny vagyok mivel en is borzasztoan szeretem,de tenyleg, nem kicsit, ezt nem mutatom ki mikor beszelunk h mennyire feltekeny vagyok h meg veletlenul se higyjen paranoiasnak, o is neha felhozza h nem csalom e meg(es nem is) de ez lenyegtelen most.szal mit kellene gondolnom v mit nem? barmilyen valaszt szivesen fogadok,csak normalis legyen legyszives, koszi elore is
2010. febr. 26. 23:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
jah es bocs h hosszu lett meg az ekezetekert is, kulfoldon elek.
2010. febr. 26. 23:30
 2/24 anonim válasza:
100%
Szia...Én 6 éve vagyok együtt a barátommal és a suli miatt sajna most csak 2-3 hetente találkozunk.Nagyon nehéz,de szeretjük egymást és hidd el,hogy ha megigérte nem csal meg nem is fog.Bármennyire is lenne rá lehetőségem,nem teszem meg mert szeretem a barátomat és inkább kivárom azt a kicsi időt,amíg együtt lehetünk,mert az úgy sokkal jobb.Ahogy olvastam,nem akart más keresni,tehát nagyon szerethet téged és hűséges.Szóval ne aggódj emiatt:))
2010. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%

hát batya kemény dolgok ezek.sztem még nem jár félre,de ha azt nem kapja meg amire vágyik,egy idő után félre fog menni.lessz 1 gyenge pillanata,és egy tökös gyerek aki felveri neki.nem akarlak elszomorítani,de ez így van.németbe melozok.berugtunk,felspanoltam 36 éves munkatársam,h te itt iszol,otthon meg lövik az asszonyt.beremegett,auto indít,go haza.és mit ad isten mire ér haza???szted??

23/ff

2010. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
3 évet nem dob el egy normális nő egy kis különlét miatt. Teljesen természetes amit érzel,hidd el ő is ugyanúgy féltékeny mint te. Ez a lány szeret téged, ne akard ellökni magadtól.
2010. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Hát figyelj!Én is ugyanígy voltam.Kimentem külföldre 4 hónapig voltunk egymástól távol.Nagyon féltem hogy megfog csalni és ő is félt hogy én megfogom csalni.Nagyon nehéz volt egymás nélkül.De bíztunk egymásban és a szerelmünk erőt adott nekünk.Nem csaltuk meg egymást és mikor hazajöttem nagyon boldogok voltunk :) mint ahogy most is.Azóta is nagyon szeretjük egymást.

Bízz a barátnődben ha szeret nem fog megcsalni.

Tudom nagyon nehéz de kibírjátok! Sok sikert nektek!

19/L

2010. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódnod.
2010. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
koszi, lehet h igazad van, sztem az is kozre jatszhat h az ezelotti kapcsoaltom kb 1evig tartott akkor meg eretlenebb voltam es kalandra vagytam stb... az 1ev alatt tobbszor is megcsaltam (volt)bnomet, es miutan bele gondoltam h ez hogyan esne nekem abba is hagytam, lehet h azt gondolom mindenki ilyen mint en akkor voltam.
2010. febr. 26. 23:39
 8/24 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat erdemes megfontolnom
2010. febr. 26. 23:40
 9/24 anonim ***** válasza:
visszakapod majd ne aggódj.észreveszem magamon
2010. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Igaz mi már együtt éltünk amikor a párom kiment külföldre dolgozni.8 hónapig nem láttuk egymást,és csak hetente egyszer tudott felhívni telefonon..Kemény időszak volt! Nagyon magányosak voltunk mindketten,de kibírtuk,és egyikünknek sem jutott eszébe,hogy megcsalja a másikat..Igaz a párom mondta,hogy nem sokáig bírja már így,hogy én itt,ő külföldön...Ezért egy szép napon,én is kimentem utána..Azt hiszem nekünk a kapocsaltunk még jobban erősödött,annyira,hogy idén nyáron össze is házasodunk..

Ha szeretitek egymást,és megbíztok egymásban akkor nincs miért aggódni...Hidd el nekem,ilyenkor a távolság igazolja,hogy méltók vagytok egymáshoz!Ennél jobban már nem tudjátok igazolni,hogy mennyire szeretitek egymást!!

2010. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!