Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit gondoljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondoljak? (kerlek! Benneteket csak normalis valaszokat)

Figyelt kérdés
Baratnommel 3eve vagyunk egyutt, nagyon szeretjuk egymast en mindent megadok neki amit csak lehet de nem esek tulzasokba az agyban is igencsak megvan velem elegedve ,o egyaltaln nem qrvas termeszetu, aranyos es imadnivalo(a korunk nem szamit fiatalok vagyunk mind2en) fel eve ki kellett koltoznom kulfoldre melo miatt, bnom ugy dontott h velem marad es utanam jon amig ossze szedem magam anyagilag. mar az elso 1-2honap is nagyon nehez volt egymas nelkul es felajanlottam neki h keressen mast nem fogok erte megharagudni v barmi mert ez kinzas mind2nknek. o azt mondta h nem, csak en kellek neki, kb 2honapja ismet felajanlottam neki de megint magabiztosan nemet mondott.en nem csaltam meg egyszer sem, penzt hetente kuldok neki cigire amit elkuld nekem mert itt kint nagyon draga az o nyeresege kb2000ft, csakis azert h ne az legyen h "lopom" az idejet.es tudja h jol elek itt marmint anyagilag,naponta beszelunk msnen es mindig felemlegeti h imad ,nagyon szeret, orokre velem marad, o is nagyon maganyos nelkulem,ures az elete stb... viszont en attol meg nagyon feltekeny vagyok mivel en is borzasztoan szeretem,de tenyleg, nem kicsit, ezt nem mutatom ki mikor beszelunk h mennyire feltekeny vagyok h meg veletlenul se higyjen paranoiasnak, o is neha felhozza h nem csalom e meg(es nem is) de ez lenyegtelen most.szal mit kellene gondolnom v mit nem? barmilyen valaszt szivesen fogadok,csak normalis legyen legyszives, koszi elore is
2010. febr. 26. 23:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
10:57 annyi koze van hozza aranyviragszalam h mivel az egyesult kiralysagban elek itt nincs olyan bilentyuzet amin ekezetes betuk vannak v ha igen qrva draga, nem baj h ilyen keves eszed van de legalabb ne hangoztasd.
2010. márc. 2. 17:01
 22/24 anonim ***** válasza:
Windowsban lehet billkiosztást váltani, nekem is angol billentyűzetem van.
2010. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én is Angliában élek,és angol billentyűzetem van,mégis tudok ékezettel írni..
2010. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
ez most itt a legfontosabb...
2010. márc. 3. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!