Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy ettől kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ettől kicsit kiábrándultam?

Figyelt kérdés
Randizgatunk egy sráccal, egész jól alakult eddig, aztán tegnap visszalapoztam a Facebook oldalán és ott láttam, hogy néhány hónapja közzétett egy postot amiben leírta hogy anyagilag csődbe ment (ő és a családja is), és kéri az ismerőseit hogy segítsenek neki ahogy tudnak. Elég erős önsajnáltatást érzek benne és ugyan megértem hogy ez nagyon nehéz időszak lehet neki, de én speciel sosem osztanék meg ilyet egy közösségi oldalon. Tegyük hozzá, 30+-os a fiatalember és ezt elég éretlen megnyilvánulásnak gondolom. Mellesleg nem értem ha annyira nincs pénze, hogy őt idézzem "kajára sincs, stoppal járokminden hova", akkor cigarettára miért van...
2015. jún. 2. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biztos nem ismerkednék vele.
2015. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
KAMU 2!
2015. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!