Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Eddig szerettem Palvin Barbit,...

Eddig szerettem Palvin Barbit, de mostmár kicsit kiábrándultam belőle. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Régebben szerettem, mert jófejnek meg aranyosnak tűnt, meg jól is csinálta a munkáját, de mostanában úgy látom hogy egyre jobban kezd elhülyülni. A múltkor arról láttam videót hogy megcsókolt egy másik lányt, ma arról egy képet hogy graffitizik, egyre inkább ilyen oldalát látjuk, és nem azt hogy milyen kampányokon vesz részt. Másrészről meg arról készítenek vele interjúkat hogy spongyabobos az ágyneműje, meg ilyenek. Nem tudom, mit gondoljak már. Nektek mi a véleményetek erről?

2013. ápr. 14. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ö még attól egy átlag fiatal lány, hogy szép, és így felkapták. Lehet hogy hétvégente iszik is, és otrombán vihorászik a haverokkal. Attól hogy modell, még nem libegi körbe rózsaszín köd, ö is ugyanolyan ember mint bárki más.
2013. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
szerintem még csak nem is annyira szép, hogy ilyen indokolatlanul fel legyen kapva
2013. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
tavaly ő folyt a csapból, de most mintha már megunták volna. Szerintem azért van ennyire felkapva itt, mert magyar, külföldön kb annyit számít, mint nekünk a Fehér Ház (azaz nem jelent semmit)
2013. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Én is így vagyok vele. Tavaly még eléggé szerettem. (mielőtt találkozott volna JB-vel, mert az miatt lett ennyire felkapva) Most már én se szeretem. Szerintem neki is túl könnyen jött a siker...találkozott Leonardo DiCaprio-val meg mittomén kikkel, és már elvan neki rendezve, hogy szerepelhessen egy filmben...-.- Más akár évekig küszködik, hogy kapjon egy kisebb szerepet, ez a csaj meg csak benyalja magát mindenkinél és megvan a hírnév. És beképzelt is lett, pedig tavaly még tényleg kedveltem.

18L

2013. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Most már én is megbántam, hogy rá szavaztam a Women of the Year-en (rendben, 1 szavazat nem túl sokat számít a millió között, de akkor is...), tisztában van vele, hogy szép lány, ez biztos, de az is közrejátszik, hogy a fejébe szállt a siker.
2013. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Milyen videó??

Amúgy meg igen, ő is jár bulizni. És arról nem tehet hogy JB fellépett a VS shown, és találkoztak. Ezért miért kell őt hibáztatni. És amúgy külföldön szerintem sokkal jobban elismerik, mint itthon, és akkor még csodálkoznak, hogy NY-ba költözik.

2013. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
hagyjátok már abba az irigykedést.. attól, hogy modell, még ugyanúgy szeret hülyéskedni és lazítani, a munkáját attól még végezheti jól
2013. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy ezeket a dolgokat most látjátok, lehet, hogy már máskor is csinálta.

Beképzelt? Néhány lány, aki az iskolapadot koptatja van olyan beképzelt, hogy az már undorító, csak tudnám mire. Ha van is benne beképzeltség, legalább neki van mire. Egyébként is szinte mindenkit megszédít a csillogás, a siker.

Sajnálom, hogy a világ különböző pontjain elismerik és szeretik, csak a saját hazájában szólják le.

Nem vagyok rajongója, nem nézem minden nap őt, utoljára za X-Faktor döntőn láttam, szóval nem arról van szó, hogy odavagyok érte, de úgy gondolom, hogy ha már elért valamit, amit csak nagyon kevés magyarnak sikerült eddig, akkor kijár neki egy csöppnyi tisztelet.

2013. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak arról van szó, hogy hirtelen befutott és nem tudta kezelni. Nem kell őt bántani emiatt, ezt nem lehet megtanulni könyvekből. Lehet, hogy nem annyira különleges szépség, de az tagadhatatlan, hogy fotogén, különben nem jutott volna el oda, ahova. Amit pedig írt egy hozzászóló, hogy más beledöglik abba, hogy befusson a színészi karrierje, neki pedig tálcán kínálják, az a modellkedéssel járó előny, amit hülye lenne nem kihasználni. Azt pedig egyenesen undorítónak tartom, hogy valaki bánja, hogy rá szavazott, épp aktuális, hogy mindenki fújol ByeAlexre és megmondom őszintén, hogy én is a falra mászok a számától, de attól még magyar és igenis büszkének kell lenni rá és ha máshogy nem is, akkor úgy támogatni, hogy nem ócsároljuk, hanem gratulálunk ahhoz, amit elért és adott egy kis pluszt az országnak.
2013. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép lány. Sok ilyen van. Most neki volt szerencséje, amit sajnos nem használ jól. Meg fiatal. Reméljük hamar rájön, hogy mas is kell a siker megtartásához mint az adottságai es a szerencseje, mivel a fiatalság (szépség) mulandó. Úgyis jon majd egy meg fiatalabb, még szebb, es akkor kiesik a kosarbol. Es azzal amit most (nem)csinál, ez borítékolható. Sajnos sok ilyen van. Nagyon jo hogy sikeres, örülünk mert magyar. De jo lenne kicsit normálisabbnak, kedvrsebbnek lenni. Igazi rajongókat szerezni stb..es meg igy sem biztos, hogy par ev múlva nem tűnik e el, a süllyesztőben. Esetleg összeáll vmi hírességgel ha szerencséje lesz. Vagy egy rendezővel. Kap egy ket felejthető filmszerepet es ennyi. Reméljük hamar rajon hogy az adottságait ki tudja használni ugyan par évig, de ahhoz hogy a kosárban maradjon több fig kelleni. Sok sikert neki!
2017. febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!