Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalt pasi szájából ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt pasi szájából ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Egy srácról van szó, aki idősebb nálam. Pár napja ismerjük csak egymást, de nagyon kedves velem, tetszik is, meg minden, de a hétvégén együtt buliztunk, amikor egyszer odajött hozzám, elkezdte simogatni a hátamat meg a fenekemet, és szó szerint ezeket mondta, oké, részegen de akkor is : "most átkozom, hogy van az xy (a barátnője), mert ájulásig d.ugnálak"

Én csak pislogtam. Miért mondott ilyet? Ráadásul a barátnője is ott volta bulin, valszeg pár méterre tőlünk. Utána meg egész éjjel ölelgetett, simogatott, stb..

19 vagyok, ő 24.


2015. jún. 2. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Eléggé, de a te viselkedésed sem okés.
2015. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Sajnálom a nőjét...

Eléggé,bár lehet a piára fogni;)

2015. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmit...
2015. jún. 2. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Neked belefér ha így beszélnek veled? Érdekes.

Egy férfi.

2015. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Jah nem csináltál semmit, csak hagytad h fogdossa a feneked miközben tudtad h van csaja.. riba nc vagy te csak nem mered bevallani.
2015. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
De azért örültél volna, ha beledugja a kis kukiját a puncidba, nem?
2015. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Jó firmák vagytok mindketten. Gondolom, pisztolyt tartott a fejedhez, ezért kellett eltűrnöd, hogy egész este fogdosson.
2015. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Elég gáz és te is az vagy.
2015. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Eléggé... És az is vicces, hogy mennyire észre sem veszed, hogy egy élő guminőnél többet nem lát benned, mégis nyilvánvalóan partner voltál az enyelgésben. Önbecsülésed nincs?
2015. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért mondott ilyet, mert látta rajtad, hogy ***** :-)

Én legalábbis csak olyan csajnak mondok ilyet, akiről messziről lerí, hogy *****. Szerintem ez lehet az oka.

2015. jún. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!